18 YAŞINDAN KÜÇÜKLERİN GİRMESİ YASAKTIR !!!

    
       
Türk Ceza Kanununun 226. maddesi uyarınca 18 YAŞINDAN KÜÇÜKLER'in bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır.
 T.C.K' nun 226. maddesi "D" bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır. 
   Bu Siteye İstemeyerek Girdiyseniz Ve Aile Bireylerinizin Bu Ve Bunun Gibi Sitelere Girmesini İstemiyorsanız.

TTNET Aile Koruma Şifresini Buradan İndiriniz.

 

SENS EROTİK SHOP MAGAZA ILETISIM BILGILERI

Kumrular Caddesi, Menekşe 2. Sokak, No : 35/1 
Kızılay / Ankara
MAĞAZA TEL : (0312) 425 50 17
                       
(0312) 425 33 56
  
7/24 Online Destek ve Sipariş:
          0532 394 04 14
          0542 394 04 14

 

Anal penis ve vibratör seçimi

Yazar Sens 10/03/2015 0 Yorumlar

Bir çok kadın, gerek kızlık zarının bozulması endişesi, gerek partnerinin arzusu gerekse kendisinin isteği ile anal seks yapmıştır. Ancak, anal seks yapan kadınların bir çoğu bunu acılı ve bir daha asla denemeyecekleri bir birleşme yolu olarak görmektedir. Bunun en büyük nedeni, erkeğin bilinçsiz ve partnerini düşünmeden hareket etmesidir. Oysa anüs de (makat) tıpkı vajina gibi uyarıldığında yeterli genişliğe ulaşır ve hemen her boydaki ve endeki penisin rahatlıkla girişine izin verir. Rahat girişin gerçekleşmesi için kayganlaştırıcı jel, sprey ve kremlerin kullanımı da yeterli ve geçerli bir çözümdür. Ancak, erkek eşinin anüsüne yeterli uyarıyı yapmadan ve bir anda girerse, kadın acı çekecektir.

Bu nedenle kadınlar, seks shop ve erotik ürünler satan erotik marketlerden ve bunların internet sitelerinden anal mastürbasyon için özel olarak üretilmiş realistik penis ve vibratörler satın alırlar. Kadın, kendi kendine yaptığı uygulamada tüm hakimiyeti elinde bulundurduğu için anal seksin zevkini dilediği gibi yaşayabilir. Kadın, penisi ne zaman, ne kadar ne hızla sokacağına kendisi karar verir. Anal sekste bilinen bir yanlış penisin sonuna kadar sokulmasının herhangi bir etkisinin bulunmayışıdır.  Çünkü sadece anüs girişinde sinirler bulunur bağırsak içerisinde sinir olmadığından kadın sadece anüsün giriş bölümünde penisi ya da vibratörü hisseder. O nedenle erkeklerin hemen sonuna kadar giriş yapma arzusu kadını anal seksten soğutmaktan öteye bir işe yaramayacaktır. Anal seks için üretilen vibratör ve realistik penisler bu yüzden daha kısa ve incedir. Anal vibratör ve realistik penislerde kadın istediği kadar bir bölümü anüsüne sokacak ve daha çok zevk alacaktır.

Anal vibratör ve anal realistik penis ürünleri sadece kadının kendi kendine yapacağı mastürbasyon için değil, anal sekse hazırlık için de işlev görürler. Anal vibratör ve anal realistik penis, çiftin yaşayacağı anal seks öncesi kadının anüsünün penise hazırlanmasını sağlayacaktır. Erkek, kayganlaştırıcı ürünler sürdüğü kadının anüsüne (makatına) anal vibratör ya da realistik anal penisi yaklaştırır, yavaş yavaş kadının aldığı zevk ile makat genişlemeye başlayacaktır. Yeterli genişleme sağlandığına kanaat getirildiğinde erkek, elindeki anal vibratörü ya da anal realistik penisi hafifçe makata (anüse) doğru ittirir. Böylece yeterli kayganlaştırıcı krem, jel takviyesiyle vibratör ya da realistik anal penis, anüse yeteri kadar girer. Bu şekilde yeteri kadar giriş çıkış yapıldıktan sonra kadının da onayıyla erkek vibratör ya realistik penisi bırakarak, kendisi anal sekse başlar. Yine de erkeğin ilk girişinde zorlayıcı olmaması, gerekirse kayganlaştırıcı kullanmayı sürdürmesi gerekebilir. Böylece anal seks erkeğe olduğu kadar kadına da aynı hazzı yaşatır. 

erotik shop

Yorum Yaz

Loading...