18 YAŞINDAN KÜÇÜKLERİN GİRMESİ YASAKTIR !!!

    
       
Türk Ceza Kanununun 226. maddesi uyarınca 18 YAŞINDAN KÜÇÜKLER'in bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır.
 T.C.K' nun 226. maddesi "D" bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır. 
   Bu Siteye İstemeyerek Girdiyseniz Ve Aile Bireylerinizin Bu Ve Bunun Gibi Sitelere Girmesini İstemiyorsanız.

TTNET Aile Koruma Şifresini Buradan İndiriniz.

 

SENS EROTİK SHOP MAGAZA ILETISIM BILGILERI

Kumrular Caddesi, Menekşe 2. Sokak, No : 35/1 
Kızılay / Ankara
MAĞAZA TEL : (0312) 425 50 17
                       
(0312) 425 33 56
  
7/24 Online Destek ve Sipariş:
          0532 394 04 14
          0542 394 04 14

 

Ankara sex shop,erotik shop, seks shop, seks market, erotik ürün, Ankara erotik shop , ankara seks shop , keçiören sex shop , keçiören seks shop , keçiören erotik shop , Çankaya Sex shop , Çankaya Seks shop , Çankaya erotik shop , Çayyolu Sex Shop , Çayyol

Yazar Sens 10/03/2015 0 Yorumlar

Sens Ankara erotik shop ve seks shop mağazası. Çok uzun zamandır sizlerin himzetindedir. Ankara seks shop denince ilk akla gelen firma sens erotik shop ve seks shop mağazasıdır. 

Erotik ürünlerimizin tamamı orjinal markanın ürünleridir. Kaliteli erotik ürünlerle cinsel hayatınızı renklendiriyoruz. Ankara içi seks shop ve erotik shop ürünlerini sizlere hızlıca teslim ediyoruz. Ankara erotik shop mağazalarımız ile sizlerin hizmetindeyiz. 

Ankara'nın göbeğinde 2 adet satış mağazamız ile sizlere erotik shop ve seks shop hizmeti vermekteyiz. Beğendiğiniz ürünleri isterseniz gelip mağazamızdan satın alabilirsiniz. Online olarak da senserotik.com isimli sitemizden siparişlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Ankara içi motorlu kurye ile hizmet vermekteyiz. Beğendiğiniz ürünleri bize bildirerek hızlıca aynı gün içinde bir kaç saat içinde teslim alabilirsiniz. Sens erotik shop mağazalarından kredi kartınız ile de alışveriş yapabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri kapıda ödeme ile ödeyebilirsiniz. 

Kapıda ödeme sisteminden nakit yada kredi kartı ile faydalanabilirsiniz. Sipariş detay ve bilgi için lütfen iletişim bilgilerinden bizimle irtibata geçiniz.

Sens erotik shop, güvenli, güvenilir kapıda ödemeli, Ankara seks shop ve erotik shop mağazasıdır.

Ankara erotik shop, seks shop, sex shop, erotik market, erotik mağaza, erotik giyim satış mağazaları.

Kapıda ödeme, güvenilir, güvenli erotik shop hizmeti. Motorlu kurye ile hızlı teslimat Tüm Türkiye'ye 1-2 günde hızlı teslimat.

SENS EROTİK 

Yorum Yaz

Loading...