18 YAŞINDAN KÜÇÜKLERİN GİRMESİ YASAKTIR !!!

    
       
Türk Ceza Kanununun 226. maddesi uyarınca 18 YAŞINDAN KÜÇÜKLER'in bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır.
 T.C.K' nun 226. maddesi "D" bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır. 
   Bu Siteye İstemeyerek Girdiyseniz Ve Aile Bireylerinizin Bu Ve Bunun Gibi Sitelere Girmesini İstemiyorsanız.

TTNET Aile Koruma Şifresini Buradan İndiriniz.

 

SENS EROTİK SHOP MAGAZA ILETISIM BILGILERI

Kumrular Caddesi, Menekşe 2. Sokak, No : 35/1 
Kızılay / Ankara
MAĞAZA TEL : (0312) 425 50 17
                       
(0312) 425 33 56
  
7/24 Online Destek ve Sipariş:
          0532 394 04 14
          0542 394 04 14

 

Erkek cinsel uyarıcılar - Sex Shop

Yazar Sens 09/04/2015 0 Yorumlar

Erkek cinsel uyarıcılar

Erkekler genellikle kendilerini her zaman sekse hazır hissederler. Ancak, zaman zaman tam bir birleşme erkeğin penisinde yeterli sertliğe ulaşmaması nedeniyle sağlanamaz.

Erkeğin yeterli sertliğe ulaşamaması bir çok nedenden kaynaklanabilir. Genellikle yaş ile alakalıdır. 18 yaşındaki bir erkek günde bir çok kez sekse yapabilirken, 40, 50 yaşlarını aşmış erkekler, bırakın günde bir kaç kez seks yapmayı, hafta da bir kez sekse bile razı olurlar. Sertleşememenin, uyarılamamanın bir diğer nedeni de fiziksel yorgunluk olabilir. Emek yoğun işlerde çalışanlar, mesaileri sırasında çok fazla efor harcadıklarından, seks için harcayacakları enerjiyi gücü kendilerinde bulmazlar. Zaman zaman da psikolojik nedenlerden dolayı sertleşme sağlanamayabilir. Şayet sertleşmeme nedeni tıbbı bir müdahale, tıbbi bir tedavi süreci gerektirmiyorsa, tüm seks shop, erotik market mağazaları ve internet sitelerinde bulabileceğiniz erkek cinsel uyarıcılar ile bu sorunu aşabilirsiniz.

Tüm sex shop ve erotik shop mağazalarının vazgeçilmez ürünleri arasında yer alan erkek cinsel uyarıcı ürünleri, kolaylıkla satın alınıp, kolaylıkla uygulanabilir.

Bu ürünler bir kaç kategoride erkeklerin hizmetine sunulur. Bunlardan biri ereksiyon kremidir. Cinsel ilişki öncesinde krem penise sürüldüğünde ereksiyon (dikleşme) sağlanır. Bu kremler, hem penisin dikleşmesini hem de ereksiyon süresinin uzamasını sağlar. Bir diğer ürün de, ereksiyon haplarıdır. Bu hapların kimileri günlük olarak kullanırken, kimileri de cinsel birleşme öncesinde alınır. Erkek seks yapmadan yaklaşık 30 dakika önce erotik marketten satın aldığı ereksiyon hapı yutar. Böylece partneriyle yatağa girdiğinde penisinde dikleşme sorunu yaşamaz. Ereksiyon hapları gibi aynı işlevi gören ve aynı şekilde kullanılan erkek uyarıcı kapsüller de bulunmaktadır.  Erkekler için performans arttırıcı ve geciktirici özellikli spreyler de bulunur. Bu spreyler ilişki öncesi penise sıkılır. Böylece penis kolaylıkla ereksiyon haline geçer. Üstelik, spreyin özelliği gereği, boşalma zamanı da gecikir. Bu ürünlerin yanı sıra erkeklerin ereksiyonuna yardımcı olacak kahve, çay gibi ürünler de bulunur. Bu çay ve kahveler erkekler tarafından ilişkiden yaklaşık 30 dakika öncesine içilir. Ardından ilişkiye geçildiğinde, kolaylıkla dikleşme sağlanacaktır.

Şu unutulmamalıdır ki erkekler için bir çok performans arttırıcı, azdırıcı, uyarıcı, istek arttırıcı vb. isimler adı altında krem, jel, sprey, hap, kapsül, çay, parfüm gibi ürünler vardır. Bu ürünleri güvenilir seks shop mağazalarının internet sitelerinden satın almak sağlığınız için önemlidir. Maalesef bazı sahte ürünler insan sağlığına zarar verebilir. Ayrıca erkeklerin cinsel isteksizliği ya da sertleşme sorunu erkek cinsel uyarıcı ürünlerle çözülemeyebilir. Bu durumlarda mutlaka bir hekime başvurmak gerekir. 

 

erotik shop

cinsel uyarıcı

Yorum Yaz

Loading...