18 YAŞINDAN KÜÇÜKLERİN GİRMESİ YASAKTIR !!!

    ErotikMağazam.Com, Cinsel Ürünler Pazarlama Ltd Şti - Sens Ankara Sexual Products Marketing Co Ltd..1990
       
Türk Ceza Kanununun 226. maddesi uyarınca 18 YAŞINDAN KÜÇÜKLER'in bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır.
 T.C.K' nun 226. maddesi "D" bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır. 
   Bu Siteye İstemeyerek Girdiyseniz Ve Aile Bireylerinizin Bu Ve Bunun Gibi Sitelere Girmesini İstemiyorsanız.

TTNET Aile Koruma Şifresini Buradan İndiriniz.

 

SENS EROTİK SHOP MAGAZA ILETISIM BILGILERI

Kumrular Caddesi, Menekşe 2. Sokak, No : 35/1 
Kızılay / Ankara
MAĞAZA TEL : (0312) 425 50 17
                       
(0312) 425 33 56
  
7/24 Online Destek ve Sipariş:
          0542 394 04 14
          0545 394 04 14

 

ERKEK VEYA KADIN FARK ETMEYEN EROTİK ÜRÜNLER

Yazar Sens 16/05/2015 0 Yorumlar

ERKEK VEYA KADIN FARK ETMEYEN EROTİK ÜRÜNLER

Erotik shopların müşterisi iseniz, zaten ne demek istediğimi ve hangi erotik ürünlerden bahsettiğimi çok ama çok iyi biliyorsunuz. Eğer erotik mağazaların müşterisi değilseniz, o zaman sizlere erotik shoplardan alış veriş yaparken, hangi erotik ürünlerin hem sizin hem de partneriniz için olduğunu kısaca açıklayayım.

Bu ürünlerin en başında gelenler elbette ki, herkesin favorisi olan ve son dönemlerde hemen hemen her web sayfasında reklamlarını gördüğünüz ve özellikle erotik shoplarda en yüksek kalitede satılan uyarıcı bay ve bayan parfümleri. Seks shoplarda, bir çok farklı ve kaliteli parfümü bir arada bulabilirsiniz. Yine erotik mağazalarda, sizin ve partnerinizin cinsel gücünü arttırıcak, enerji içeceklerini ve çeşitlerini kolaylıkla bulabilirsiniz.

Bunların haricinde, yine son zamanlarda dedikoduları dillerden düşmeyen, fetiş fantezi setleri, fetiş fantezi kelepçeleri ve özelliklede seks makinelerini tavsiye edebilirim. Aslına bakarsanız erotik mağazalarda, sizin ve partneriniz için ortak olan sayılamayacak kadar çok ürün mevcutta, ama ben sadece birkaç tanesini sizlerin beğenisine sundum.

Erotik mağazalarda bildiğiniz üzere her türlü erotik ürün kataloğu mevcuttur. Erotik shoplardan aldığınız erotik ürünler ile cinsel hayatınıza katacağınız kalite tartışılmazdır. Ama bilmeyenler için tekrar hatırlatmak isterim ki, eğer erotik mağazaların yeni müşterilerindenseniz, erotik mağazalardaki erotik ürünler, seks oyuncakları, fetiş fantezi ürünleri, cinsel sağlık ürünleri, ve diğer pek çok ürün sayesinde, öncelikle cinsel hayatınıza yeni bir bakış açısı getirecek, ve tüm bunların yanı sıra, cinsel performansınızı arttıracak, cinsel birleşmeyi çok daha eğlenceli hale getirecek, cinsel birleşme sürenizi arttıracak, erken boşalma sorununuzu ortadan kaldıracak, sperm kalitenizi ve sayınızı arttıracak, ve cinsel birleşmeyi monotonluktan kurtaracaksınız.

Erotik mağazalardaki erotik ürünler, her bütçeye ve her zevke uygun, hepsi ayrı ayrı, ve farklı teknolojilerle üretilmiş ürünlerdir. Yani, erotik mağazalardan alış veriş yaparken, kesinlikle hiçbir endişeye mahal yoktur. Her kesin bütçesine uygun bir, erotik ürün, seks makinesi, ya da cinsel sağlık ürünü erotik shop larda her an sizleri beklemektedir.   

Erotik mağazalar gerçekten herkesin zevkine uygun bir çözüm yolu bulmayı başarmıştır. En basit anlatımı ile, isterseniz erotik mağazalardan, bakire vibratörlerinden, anal vibratörlere, klitorel uyarıcı vibratörlerden, lezbiyen realistik penislere, geciktirici ürünlerden, vajina beyazlatıcı ve daraltıcı ürünlere kadar, her şeyi ama her şeyi bulabilirsiniz. Sakın ama sakın şaşırmayın. Çünkü daha önce de bahsettiğim gibi, erotik shoplar her zevke her keseye göre hizmet veren şirketlerdir.

Tüm özellikle online erotik mağazaları, sizlerin güvenliğini ve mahremiyetini korumak için her daim dikkat etmiş ve edecektir. Bir seks shoptan alış veriş yaptığınız zaman, normal herhangi bir mağazadan alış veriş yaptığınızdan çok ama çok daha fazla korunduğunuzu ve mahremiyetinize çok daha fazla saygı gösterildiğini unutmayın.

seks shop

sex shop

erotik market

Etiketler: erotik shop
sexshop
sex shop
seksshop
cinsel ürünler
erotik market
cinsel shop

Yorum Yaz

Loading...