18 YAŞINDAN KÜÇÜKLERİN GİRMESİ YASAKTIR !!!

    
       
Türk Ceza Kanununun 226. maddesi uyarınca 18 YAŞINDAN KÜÇÜKLER'in bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır.
 T.C.K' nun 226. maddesi "D" bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır. 
   Bu Siteye İstemeyerek Girdiyseniz Ve Aile Bireylerinizin Bu Ve Bunun Gibi Sitelere Girmesini İstemiyorsanız.

TTNET Aile Koruma Şifresini Buradan İndiriniz.

 

SENS EROTİK SHOP MAGAZA ILETISIM BILGILERI

Kumrular Caddesi, Menekşe 2. Sokak, No : 35/1 
Kızılay / Ankara
MAĞAZA TEL : (0312) 425 50 17
                       
(0312) 425 33 56
  
7/24 Online Destek ve Sipariş:
          0532 394 04 14
          0542 394 04 14

 

Erotik Mağaza,Erotik Market

Yazar Sens 11/05/2015 0 Yorumlar Erotik Shop,

Hayatın pek çok alanında, yaşanılan en özel anları birisi ile paylaşırız. Paylaştıkça artan zevkler arasında en büyüğü insanların bir çoğuna göre sekstir. Seks çift taraflı olarak mutlu olmanın en özel ve en güçlü yoludur. Seksi bu kadar güçlü yapan ise, çiftlerin kendilerinden çok partnerlerini mutlu etme çabalarıdır. Ancak bazen bu çabalar yetersiz kalır. Her zaman bir eksiklik söz konusu olduğunda ise, yatak odası eskisi kadar keyif veren bir yer olmaktan çıkar. Seks shop konusunda bilgisi olan ve bu bilgiyi aktif bir şekilde kullanan çiftlerde ise durum çok daha farklı bir boyuttadır.

 

Birbirlerine söyleme konusunda bir takım çekingenlikler yaşasalar da çiftlerin bir çoğu farklı fantazilerin peşindedirler. Bu fantazileri gerçekleştirmek istedikleri kişiler, yani partnerleri açık açık dile getirilmediği için çoğu zaman karşılarındaki insanın böyle fantazilere sahip olduğunu bilmezler. Herşeyden önce çiftlerin birbirlerine açık bir şekilde akıllarında yer alan fantazileri söylemeleri gerekir. Sonrasında ise gereken herşey için bir sex shop ziyaret edilir ya da bir erotik shop web sitesi tıklanır.

 

Fantazilerini olabildiği kadar gerçek yapmak isteyen çiftler için özel kıyafetler olmazsa olmazlar arasında birinci sıradadır. Bu kıyafetlerin her çeşidi için bir erotik mağaza mutlaka günün planları arasında yer almalıdır. Gitmek için zaman bulamayan çiftler, web üzerinden hizmet veren erotik market siteleri üzerinden diledikleri ürünü satın alabilmektedirler. Aynı şehir içerisinde verilen siparişleri 2 saat gibi kısa bir sürede teslim almanız mümkün olur iken, farklı bir şehirden sipariş verdiyseniz en geç 48 saat içerisinde siparişiniz adresinize ulaşacaktır. Gelen paket tamamen gizli bir şekilde ambalajlanmış olmak ile birlikte, sizden başka adreste bulunan hiç kimse paketi teslim alamayacaktır.

erotik ürün satışı

Yorum Yaz

Loading...