18 YAŞINDAN KÜÇÜKLERİN GİRMESİ YASAKTIR !!!

    
       
Türk Ceza Kanununun 226. maddesi uyarınca 18 YAŞINDAN KÜÇÜKLER'in bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır.
 T.C.K' nun 226. maddesi "D" bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır. 
   Bu Siteye İstemeyerek Girdiyseniz Ve Aile Bireylerinizin Bu Ve Bunun Gibi Sitelere Girmesini İstemiyorsanız.

TTNET Aile Koruma Şifresini Buradan İndiriniz.

 

SENS EROTİK SHOP MAGAZA ILETISIM BILGILERI

Kumrular Caddesi, Menekşe 2. Sokak, No : 35/1 
Kızılay / Ankara
MAĞAZA TEL : (0312) 425 50 17
                       
(0312) 425 33 56
  
7/24 Online Destek ve Sipariş:
          0532 394 04 14
          0542 394 04 14

 

Geciktirici nedir geciktirici ne işe yarar geciktirici hakkında ayrıntılı bilgi

Yazar Sens 27/03/2015 0 Yorumlar

GECİKTİRİCİ NE DEMEK? NE İŞE YARAR?
Çağımız erkeklerinin en büyük korkulu rüyalarından biri partneriyle birlikteyken hem onu hayal krıklığına uğratmak, hem de kendisini mahçup ve doymamış hissetmesidir.
Peki bu neden olur?
Çağın vebası stres, kendine güvensizlik, yorgunluk surekli tatminsizlik v.b. hususlardan dolayı erkeklerin abartısız olarajk %80’ninde görülen bu hastalık çiftlerin üzerine kabus gibi çöker. Her ne kadar bir çok insan s**ksin çok önemli olmadığını söylesede bu sadece lafta kalır. Her insan doyurucu bir ilişki ister. Bu hem kadınmlar hemde erkekler için de geçerlidir. İyi ve doyurucu bir cinsel birliktelik kişileri pisikolojik olarak kişileri rahatlatır. Hatta abartmadan söyleyelim çiftleri bir arada tutan en önemli faktörlerden biri mutlak cinsel ihtiyaçların giderilmesidir.
Amaaa gel gelelim erkeklerin %80’ninde görülen bu rahatsızlık yüzünden birçok kadın ve erkek hayal kırıklığına uğrar. Çaresi; öncelikle ve herzaman söylendiği gibi olayı kafamızda bitirmek tabi bu biraz zaman alır ve belkide doktor tedavisiü gerektirebilir. Kısa vadede sonuç alabilmek için bahsettiğimiz bu geciktirici ürünlerden kullanabiliriz. Bu ürünler hem kendinize olan güveni kazandıracak hem de kısa vade de hem kendimize ve hem de partnerimize olması gereken mutlulukları yaşatacaktır.
Kullanacağımız Geciktirici nasıl olmalı?
Öncelikle piyasada söylendiği gibi bilinen etkili kısa vadede iş gören bir geciktirici hap yok. Sadece kremler ve spreyler bulunmaktadır. Kremler çabuk kurumadığı için rağbet görmez. Spreyler ise 2 gruptur.
Birincisi kimyasal olanlar. Kimyasal olan geciktirici spreylerin birinci özelliği kullandığınızda lokal anestesi gibi bir etki vermesi yani bu hiç bir şey hissetmemeniz demek. İkincisi ise kimyasal olduğundan sık kullandığınızda (2-3 günde bir) deri tahribata uğrar ve tahriş olur. Üçüncüsü ise bu ürünlerin büyük ölçüde ülkemize kaçak yollarla girmesi ve gerekli resmi kuruluşların sağlık açısından kontrolu olmaması. Tabiki bu da ürünün sahtesinin yapılmasını kolaylaştırır.
 

Yorum Yaz

Loading...