18 YAŞINDAN KÜÇÜKLERİN GİRMESİ YASAKTIR !!!

    
       
Türk Ceza Kanununun 226. maddesi uyarınca 18 YAŞINDAN KÜÇÜKLER'in bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır.
 T.C.K' nun 226. maddesi "D" bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır. 
   Bu Siteye İstemeyerek Girdiyseniz Ve Aile Bireylerinizin Bu Ve Bunun Gibi Sitelere Girmesini İstemiyorsanız.

TTNET Aile Koruma Şifresini Buradan İndiriniz.

 

SENS EROTİK SHOP MAGAZA ILETISIM BILGILERI

Kumrular Caddesi, Menekşe 2. Sokak, No : 35/1 
Kızılay / Ankara
MAĞAZA TEL : (0312) 425 50 17
                       
(0312) 425 33 56
  
7/24 Online Destek ve Sipariş:
          0532 394 04 14
          0542 394 04 14

 

Kaydırıcı Ürünler,Kaydırıcı Kremler

Yazar Sens 08/05/2015 0 Yorumlar

Kadınların vajinaları seks için uygun bir yapıtadır. Seks başlangıcında vajina, penisi kolayca içeri alabilecek şekilde genişler. Genişlemeyle birlikte, vajina iç duvarlarında bir salgı salınır. Su salgı, penisin giriş çıkışını kolaylaştıran bir işlev üstlenir. Vajinanın genişlemesi, gerekli salgıyı üretmesi için uyarılması gerekir. Bunun için de ön sevişme oldukça önemlidir. Ön sevişme sırasında hem erkek penisinde birleşmeyi sağlayacak gerekli sertliği elde eder, hem de kadın vajinasının genişlemesi ve penisin girişini kolaylaştıracak kayganlaştırıcı salgıyı üretmesi sağlanır.

Ancak bazı durumlarda kadının vajinası bir şekilde genişlemez ve yeterli salgıyı üretmez. Bu bazen öyle bir hale gelir ki vajinismus adı verilen hastalık ile kadın vajinası hiç bir şarta penisin girişine izin vermez. Kadının yeterli uyarılmaması, yada başka nedenlerle vajinasının kayganlaşmaması kadının penisin girişinde acı çekmesine dolayısıyla seksten zevk almamasına yol açar. Bu şekilde yapılacak bir seks, vajinada ve penis yüzeyinde yıpranmaya, hatta yara açılmasına neden olabilir. Bu nedenle kadının vajinasının yeterli kayganlığı elde etmesi hem alınacak haz, hem seks sonunda orgazm olabilme hem de sağlık açısından önemlidir.

Vajinadaki kayganlık doğal yollarla sağlanamadığında, bunun için üretilmiş ürünler devreye girer. Seks shop mağazalarında ve internet sitelerinde kesinlikle bulabileceğiniz bu ürünler, tüm erotik market reyonlarında çok fazla çeşitle yer alır. Kaydırıcılar, krem, sprey, jel şeklinde olabilir. Bu ürünler çeşitli kokularda da tercih edilebilir.

Erotik shop aracılığıyla temin edeceğiniz kaydırıcı ürünleri, partnerinizle yaşayacağınız birleşme öncesinde vajinaya sürerek, sıkarak, kullanabilirsiniz. Genelde jel ya da krem olarak satılan bu ürünler, kadın ya da erkek tarafından ön sevişme başlangıcında vajina girişine sürülür. Mümkünse, parmaklar kullanılarak biraz daha ileriye yedirilmesi sağlanır. Ön sevişme tamamlanıp, penisin vajinaya girmesine sıra geldiğinde, erkek vajinanın yeterli kayganlıkta olup olmadığını kontrol etmeli. Yeterli kayganlıktan emin değilse sex shop mağazasından aldığı kaydırıcı krem ya da jelden biraz daha vajinaya sürer. Erkek gerekirse bu ürünü penisine de uygulayabilir. Penisinin baş bölümüne ya da tamamına kaydırıcıyı sürerek, daha kolay bir birleşmeyi sağlayabilir. Bazı prezervatifler kaydırıcı kremli olarak satılır. Bu tür prezervatifler kullanmak da yeterli sıvıyı üretmeyen vajinalar için daha kolay seks imkanı verir.

Bazı erkekler daha dar bir vajina arzularlar. Hatta bunun için üretilmiş vajina daraltıcı kremler, spreyler kullanırlar. Ama vajinanın dar olması kaygan olmasını etkilemez. Vajina darlığı erkeğin penisinin tüm çevresinde vajinayı hissetmesidir. Yoksa, ıslaklığı, kayganlığı sağlanmamış bir vajinaya girişte ısrarcı olmak, hem erkek hem de kadın için seksi ızdıraba dönüştürebilir.  

subazlı kremler
anal kaydırıcı kremler
kayganlaştırıcı krem

Yorum Yaz

Loading...