18 YAŞINDAN KÜÇÜKLERİN GİRMESİ YASAKTIR !!!

    
       
Türk Ceza Kanununun 226. maddesi uyarınca 18 YAŞINDAN KÜÇÜKLER'in bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır.
 T.C.K' nun 226. maddesi "D" bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır. 
   Bu Siteye İstemeyerek Girdiyseniz Ve Aile Bireylerinizin Bu Ve Bunun Gibi Sitelere Girmesini İstemiyorsanız.

TTNET Aile Koruma Şifresini Buradan İndiriniz.

 

SENS EROTİK SHOP MAGAZA ILETISIM BILGILERI

Kumrular Caddesi, Menekşe 2. Sokak, No : 35/1 
Kızılay / Ankara
MAĞAZA TEL : (0312) 425 50 17
                       
(0312) 425 33 56
  
7/24 Online Destek ve Sipariş:
          0532 394 04 14
          0542 394 04 14

 

Kesin Çözüm Bayan Uyarıcı Damla

Yazar Sens 08/05/2015 0 Yorumlar

Baş ağrısana kesin çözüm. Kadın erkek ilişkilerinde erkeğin duymaktan rahatsız olduğu cümle, 'Başım ağrıyor' bahanesidir. Bu cümle, bir hastalığın değil bir bahanenin ifadesidir. Kadınlar, seksi istemediklerinde, erkeğin sevişme isteğini bu klasikleşmiş cümle ile geri çevirir.

Oysa anatomik, biyolojik yapıları gereği kadınlar her an sekse hazırdır. Art arda orgazm yaşayabilir. Erkeklerin ise kaldırılması gereken önemli bir yükleri vardır. O halde, erkek sekse hazır olduğu halde kadın bunu neden geri çevirir. Herhalde seksten zevk almayan kadın yoktur. Bunun tek ve geçerli nedeni, cinsel isteksizliktir. Psikolojik, fiziksel yorgunluk gibi bir çok nedenle kadının cinsel isteği azalmış olabilir. Pekiyi bu durumda çözüm nedir Baş ağrısının geçmesini beklemek midir Ya bu ağrı günlerce sürerse.

Erotik ürünler satan seks shop mağazaları buna da çözüm bulmuşlardır. Her sex shop mağazasında kolaylıkla bulunabilen bayan cinsel uyarıcı damla ürünleri, baş ağrısını kesecek ve mükemmel bir sekse imkan verecektir.

Bayan cinsel uyarıcı damla ürünleri, erotik marketlerden kolaylıkla satın alınabilir. Alkollü içki, kola, meyve suyu gibi alkolsüz her türlü içecek ile alınabilen  bayan cinsel uyarıcı damla kullanımı da basittir. Planlanan cinsel ilişkiden 20-30 dakika önce kullanılmalıdır. Bir bardak sıvıya 7-10 damla arasında bayan cinsel uyarıcı damla koymak yeterli olacaktır. Yaklaşık 30 dakika içerisinde ilaç etkisini gösterecek ve birleşme isteğinize partneriniz 'başım ağrıyor' yanıtını vermeyecektir.

Bir çok kadın başının ağrımasından kendisi de rahatsızdır. Ama yapabileceği bir şey yokmuş gibi hisseder ve mecburen başının ağrıdığını söylemek zorunda kalır. Bu şekilde cinselliği yaşamanın önemini bilen, ancak isteksizlik yaşayan kadınlar, bayan cinsel uyarıcı damla ile yeniden istedikleri aktif cinsel yaşama kavuşurlar. Bu hem kadını, hem de partnerini mutlu eder.

Bayan cinsel uyarıcı damla kullanımı için damlanın nasıl kullanıldığını iyice okumak ve anlamak gerekir. Etkinin artması umuduyla fazla kullanım, olumsuz yan etkilere neden olabilir. Bu nedenle her üründe mutlaka bir kullanım bilgilerini içeren metin vardır. Bunu iyi okumak ve maksimum kullanım uyarılarını dikkate almak sağlık açısından önem taşır. Bayan cinsel uyarıcı damla ürünleri, partnerine sürpriz yapmak isteyen kadın ve erekler tarafından satın alınabilir, doğal ürünlerden imal edilmiş, ucuz ve sürekli kullanıma uygun

cinsel sağlık ürünüdür.

cinsel istek artırıcı damla
bayan uyarıcı ankara
kadın azdırıcı ankara

Yorum Yaz

Loading...