18 YAŞINDAN KÜÇÜKLERİN GİRMESİ YASAKTIR !!!

    
       
Türk Ceza Kanununun 226. maddesi uyarınca 18 YAŞINDAN KÜÇÜKLER'in bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır.
 T.C.K' nun 226. maddesi "D" bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır. 
   Bu Siteye İstemeyerek Girdiyseniz Ve Aile Bireylerinizin Bu Ve Bunun Gibi Sitelere Girmesini İstemiyorsanız.

TTNET Aile Koruma Şifresini Buradan İndiriniz.

 

SENS EROTİK SHOP MAGAZA ILETISIM BILGILERI

Kumrular Caddesi, Menekşe 2. Sokak, No : 35/1 
Kızılay / Ankara
MAĞAZA TEL : (0312) 425 50 17
                       
(0312) 425 33 56
  
7/24 Online Destek ve Sipariş:
          0532 394 04 14
          0542 394 04 14

 

Mastürbasyon!

Yazar Sens 16/05/2015 0 Yorumlar


Mastürbasyon! Her Derde Deva!

Mastürbasyon... otuzbir.. elizabeth... çavuşu tokatlamak...

Adını ne koyarsanız koyun kendinizi tatmin etmenin hiçbir yanlış tarafı yok. Rastgele seksten çok daha güvenli bir alternatif ve kendinizi iyi hissettiriyor. Dahası mastürbasyon vücudunuzu daha iyi tanımanızı ve sizi tahrik eden noktaları keşfetmenize izin veriyor. Bunlara ek olarak mastürbasyonun sağlığa yararlarının bilimsel olarak ispat edildiğini biliyor muydunuz? Mastürbasyon yapmak için harika nedenleri öğrenmel için buyrun.

ERKEKLER

Mastürbasyon prostat kanserini önlemede yardımcıdır. Araştırmalar haftada 5 defadan fazla boşalan bir erkeğin prostat kanserine yakalanma riskinin %30 azaldığını göstermiştir.

Mastürbasyon ereksiyona yardımcı olur. Düzenli mastürbasyon pelvik taban kasları için antreman etkisi yaratarak güçlendirir. Bu kasların güçlenmesi ise ereksiyon sorunlarını azalttığı gibi daha uzun süreli ereksiyonlara da olanak verir.

KADINLAR

Mastürbasyon kramplara iyi gelir. Pelvik bölgesine giden damarları açarak kan akışını hızlandırır ve ağrıyı azaltır.

Mastürbasyon idrar yolu enfeksiyonlarına iyi gelir. Mastürbasyon rahim boynundaki bakterilerin düzenli atımını sağlayarak idarar yolu enfeksiyonu hastalarında rahatlama sağlar.

Mastürbasyon orgazm olabilime yeteneğini geliştirir. Vücudunuzu keşfederken sizi orgazma ulaştıran şeyleri öğrenmeniz partnerinizle ilişki sırasında çok daha kolay orgazma ulaşmanızı sağlayacaktır. Dedikleri gibi pratik başarıyı getirir. Ayrıca pelvik taban kaslarının gelişmesi daha iyi bir sekse olanak verecektir.

HERKES

Mastürbasyon bağışıklık sisteminizi güçlendirir. Orgazma ulaşmak cortisol hormonunun salgılanmasını sağlar. Kortizol ise ufak miktarlarda bağışıklık sistemini düzenleme ve geliştirmeyi sağlar.

Mastürbasyon kendinizi iyi hissettirir. Mastürbasyon sonrasında dopamin ve oksitosin salgılanır ve bu sizin daha keyifli olmanızı sağlar.

Mastürbasyon uyumanıza yardımcı olur. Mastürbasyon sonrası kan basıncı düşer, endorfin, stres azaltıcı ve rahatlatıcı kimyasallar salgılanır.

Mastürbasyon baş ve kas ağrılarını dindirebilir. Orgazm doğal bir ağrı kesici olan oksitosin salgılanmasını sağlar.

Mastürbasyon güvenli sekstir. Aslında düşünülünce her türlü seksten daha güvenlidir. Hamilelik ve cinsel yolla bulaşan hastalık riski sıfırdır.

 

MASTÜRBASYONDAN SONUNA KADAR FAYDALANMAK İSTİYOR MUSUNUZ?

O zaman kadın ve erkekleri için seks oyuncaklarımıza göz atabilirsiniz. Elizabeth ile geçireceğiniz anlarda her türlü zevki tadabilmeniz için er türlü oyuncağımız mevcut! Bu oyuncakları yakından görmek isterseniz mağazamıza uğramanızı tavsiye ederiz!

orgazm vibratörleri

Yorum Yaz

Loading...