18 YAŞINDAN KÜÇÜKLERİN GİRMESİ YASAKTIR !!!

    
       
Türk Ceza Kanununun 226. maddesi uyarınca 18 YAŞINDAN KÜÇÜKLER'in bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır.
 T.C.K' nun 226. maddesi "D" bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır. 
   Bu Siteye İstemeyerek Girdiyseniz Ve Aile Bireylerinizin Bu Ve Bunun Gibi Sitelere Girmesini İstemiyorsanız.

TTNET Aile Koruma Şifresini Buradan İndiriniz.

 

SENS EROTİK SHOP MAGAZA ILETISIM BILGILERI

Kumrular Caddesi, Menekşe 2. Sokak, No : 35/1 
Kızılay / Ankara
MAĞAZA TEL : (0312) 425 50 17
                       
(0312) 425 33 56
  
7/24 Online Destek ve Sipariş:
          0532 394 04 14
          0542 394 04 14

 

Mastürbasyonda gerçeklik

Yazar Sens 26/03/2015 0 Yorumlar

Kadınlar gibi erkekler de her yaşta mastürbasyon yapabilir. Gerek bir seks partneri olmayışından, gerekse de sırf zevk aldığı için erkekler mastürbasyonu tercih edebilir. Seks ürünleri satan seks shop, erotik market gibi simlerle bilinen işyerleri, gerek işyeri mağazasında gerekse de internet sitesi üzerinden satış yapar. Bu mağazaların en çok tercih edilen erkeklere yönelik ürünleri arasında suni vajinalar gelir.

Erkek, mastürbasyon yaparken, en yaygın ve bilinen şekliyle bir elini penisine götürerek, parmaklarıyla penisini iyice kavrar.  Penis parmaklar ve avuç içi arasındadır. El, ileri geri hareket ettirilir ve boşalma sağlanır. Bu en bilinen yöntemdeki amaç, el ile penisin kavranmasıyla, penise sanki bir vajinaya giriyormuş hissi verdirmektir. Buradan hareketle erotik ürünleri üreten firmalar, vajina hissi için elinin içini kullanan erkeğe, gerçek bir vajina hissini çok daha net biçimde yaşatacak suni vajina ürettiler. Suni vajina ürünleri böylece  sex shop mağazaları  ve internet sitelerine yerini aldı.

Suni vajina kolaylıkla kullanılabilecek, saklanacak, taşınacak biçimde küçüktür. Mastürbasyonda kullanan elin içine sığacak ölçüdedir. Suni vajinalar, mastürbasyon sırasında gerçek bir vajina şekli verilmiş, boru şeklindeki ürüne, gerçek görünümlü vajinanın gerçek görünümlü deliğine penisin sokulması ve suni vajinanın yine el ile ileri geri hareketiyle işlev görür. İçine boşalınabilen suni vajinalar, temizliği yapıldıktan sonra kaldırılır ve tekrar tekrar kullanıma uygundur. 

Suni vajinalar, realistik vajina adı altında, gerçek dokusuna uygun, kullananda daha gerçekçi bir vajinaya giriyormuş hissi yaratan malzemelerle de üretilir. Suni vajina modellerinden bazıları, anal seks deneyimini yaşatacak şekilde anüs bulunduran modellerde de üretilir. Bu ürünlerle hem vajinal hem de anal seks hissiyle mastürbasyon çok daha keyifli hale gelir.

Suni vajina almak isteyen erkekler, seks shop mağazalarına giderek ya da firmanın internet sitesine girerek, tüm suni vajina çeşitlerini görebilir. Bunlardan bütçesine ve zevkine uygun olanı seçerek, alışverişini gerçekleştirebilir. İnternet sitesinden yapılacak alışverişlerde, kapıda ödeme ya da kredi kartı ile ödeme seçeneği bulunur. Kargo ile gönderilen erotik ürünlerde paket içeriği kargo kolisinde kesinlikle belli olmayacak şekilde hazırlanır. Fatura, konşimento, gibi hiç bir belgede ürün ismi, satıcı firmanın hangi ürünleri sattığı anlaşılmayacak biçimdedir. Genellikle elektronik ürünler mağazası tarafından, elektronik ürün gönderimi şeklinde kargo işlemi uygulanır ve alıcıya teslim edilir.

 

erotik shop

realistik vajina

Yorum Yaz

Loading...