18 YAŞINDAN KÜÇÜKLERİN GİRMESİ YASAKTIR !!!

    
       
Türk Ceza Kanununun 226. maddesi uyarınca 18 YAŞINDAN KÜÇÜKLER'in bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır.
 T.C.K' nun 226. maddesi "D" bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır. 
   Bu Siteye İstemeyerek Girdiyseniz Ve Aile Bireylerinizin Bu Ve Bunun Gibi Sitelere Girmesini İstemiyorsanız.

TTNET Aile Koruma Şifresini Buradan İndiriniz.

 

SENS EROTİK SHOP MAGAZA ILETISIM BILGILERI

Kumrular Caddesi, Menekşe 2. Sokak, No : 35/1 
Kızılay / Ankara
MAĞAZA TEL : (0312) 425 50 17
                       
(0312) 425 33 56
  
7/24 Online Destek ve Sipariş:
          0532 394 04 14
          0542 394 04 14

 

Seks Shop Özel alışverişin özel adresi

Yazar Sens 09/04/2015 0 Yorumlar

Seks shop denildiğinde bir çok insanın yüzü kızarır, utanır. Seks Shop, alışverişi kadınlar kadar erkekler için de zor anlar yaşanmasına neden olabilir. Seks yapmak, cinsel ilişki, özel bir andır. Tamamen kişiye özeldir. Her insanın seks konusunda tercihleri, uygulamaları, metotları farklı olabilir. Bunlar hep kişiye özeldir. Kişi de, özellikle Türkiye gibi kapalı toplumlarda kendi özel anların alışverişte deşifre edilmesini istemez. Bunun çözümü hayatın her alanında hizmet veren internet ile bulunmuştur. Seks shop mağazaları, internet üzerinden satış yapmaktadır.

İnternet üzerinden yapılan erotik ürün satışları bir takım gizlilik uygulamalarını da barındırır. Sipariş edilen ürün kargoya verildiğinde kargo firması ve kargo elemanları paket içeriğini bilmezler. Faturalandırma, konşimento bilgilendirmeleri genellikle elektronik ürünler satışı yapan firma üzerinden yapılır. Paket içeriği, ürün bilgisi, görseli, şirket logosu amblemi kesinlikle kargo paketinde yer almaz. Bu da erotik ürünlerin kullanıcı tarafından güvenle satın alınmasını sağlar.

Bir kadın, yapay penis almak istediğinde en büyük boyu tercih edebilir. Ama, mağazada bunu seçmek hiç de kolay olmaz. Ama internet sitesinden, kadın müşteri dilediği ürünü rahatlıkla alabilir. Hem kadın hem de erkek için mağazada satın alınması düşünülen ürün çeşitlerini incelemek, utanma hissi verebilir. Ancak internet sitesinde, yeterli fotoğraflar, kullanım, üretim bilgileriyle insanlar rahatlıkla aradıkları özelliklerde ürünü bulabilirler.  Sex Shop mağazalarında gerek mastürbasyon amaçlı bireysel kullanım, gerek çiftlerin ilişki sırasında kullanabilecekleri, gerekse özellikle cinsel istek ve performans arttırıcı çeşitleriyle ilişki öncesi kullanılacak ürünler ve fantezi, fetiş ürünleri bol seçenek ile sunulur.

Seks shop mağazalarında ve internet sitelerinde bulunabilecek ve kolaylıkla satın alınabilecek erotik ürünler; vibratör, realistik penis, realistik vajina, suni vajina, suni penis, titreşimli vibratör ve penis, şişme erkek, şişme bayan, şişme bebek, şişme manken, fetiş ürünler, fetiş fantezi ürünler, bayan cinsel uyarıcı damla, erkek performans artırıcı ürünler ana başlıklarında bulunabilir.

Sex shop ürünleriyle insanlar, en özel anları için en özel alışverişi, en güvenilir ve en özel şekilde gerçekleştirebilirler. elbette bu ürünleri güvenilir, güven veren mağazalardan, internet sitelerinden almak önem taşır. 

Yorum Yaz

Loading...