18 YAŞINDAN KÜÇÜKLERİN GİRMESİ YASAKTIR !!!

    
       
Türk Ceza Kanununun 226. maddesi uyarınca 18 YAŞINDAN KÜÇÜKLER'in bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır.
 T.C.K' nun 226. maddesi "D" bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır. 
   Bu Siteye İstemeyerek Girdiyseniz Ve Aile Bireylerinizin Bu Ve Bunun Gibi Sitelere Girmesini İstemiyorsanız.

TTNET Aile Koruma Şifresini Buradan İndiriniz.

 

SENS EROTİK SHOP MAGAZA ILETISIM BILGILERI

Kumrular Caddesi, Menekşe 2. Sokak, No : 35/1 
Kızılay / Ankara
MAĞAZA TEL : (0312) 425 50 17
                       
(0312) 425 33 56
  
7/24 Online Destek ve Sipariş:
          0532 394 04 14
          0542 394 04 14

 

Seks Shop ve Bilinçlenen Çiftler

Yazar Sens 11/05/2015 0 Yorumlar Cinsel Bilgiler,

BİLİNÇLENEN ÇİFTLER

Ne tabu kaldı, ne de korku kaldı. Bu yüzyılda ve bugün de artık hiçbir şey problem değil. Tüm dünya bir çok sorunu aştı. Şimdiki sorun ise, cinsel hayatımızı nasıl daha keyifli kılarız oldu. İşte bu sorunun cevabını bizlere hemen verebilen tek yer de erotik shop oldu. Çünkü erotik shoplar, bizlere en hızlı ve en güvenli hizmeti bir arada sunmayı başardı.

Durumun son zamanlarda bu hali alması ve erotik mağazaların sayılarının gün geçtikçe artması sebebi ile de, artık çiftler özellikle cinsel ihtiyaçları konusunda bilinçlenmeye başladılar. Ve hali ile, cinsellik ve cinsel hayatın gereksinmeleri hakkında bilinçlenen çiftler, daha fazlasını erotik mağazalardan talep etmeye başladılar.

Erotik mağazalar gelen talepler üzerine eskisinden çok daha fazla çalışmaya ve müşterilerinin taleplerini karşılamak için, daha fazla ve farklı ürünler aramaya başladılar. İlk başta sınırlı sayıda olan erotik ürünler , şimdiler de sayılamayacak kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip oldular.

Bilinç kazanan çiftler cinsel hayatlarında monotonluğu reddedip, ilişkilerini canlı tutmayı tercih ettiler. Ve bu da yapılması gereken doğru bir hareketti. Çünkü, zevksiz, cansız, sıkıcı ve hatta yorucu bir cinsel hayat, insanın yaşam enerjisini çeker, psikolojik olarak yıpratır ve insanın içindeki yaşam sevincini neredeyse yok eder. Bu yüzden, çiftler artık erotik shoplardan ve erotik ürünlerden tereddüt etmeden yararlanmayı tercih ediyorlar.

Sesk shoplardan alış veriş yapan çiftler özellikle, seks fantezi setlerini, fetiş fantezi  ürünlerini, vibratörleri, masturbatörleri, muzur oyun setlerini, seks makinelerini, seks oyuncaklarını ve daha bir çok erotik ürünü cinsel hayatlarının bir parçası yapmaktan çekinmiyorlar.

Tabi bazı oyuncaklar veya bazı erotik ürünler, erotik mağazalarda sadece kadın yada erkek reyonları olarakta satılmakta. Örneğin özellikle vibratörler ve penisler , vajina beyazlatıcı ve daraltıcıları kadınlar için satılırken, realistik, suni, lüks ve daha bir çok çeşidi olan vajinalar, kalçalar, bayan azdırıcılar ve daha bir çok farklı ürün erkekler için daha çok satılıyor.

Elbette, seks shoplar da sadece bu saydığım ürün ve yan ürünler değil, cinsel sağlık ürünleri de her gün çok yoğun olarak satılmakta. Sex shoplar da satılan bu cinsel sağlık ürünleri arasında, bayan ve erkek cinsel uyarıcılar, penis ve göğüs büyütücüler, azdırıcı erkek ve kadın parfümleri, geciktirici ve kaydırıcı ürünler, penis kılıfları ve halkaları, seks makineleri ve prezervatiflere, ve daha sayamadığım bir çok ürüne sahip olma şansı bizleri bekliyor.

Bilinçlenen çiftler, sex shop sayesinde, cinsel hayatlarına yeni bir boyut kazandırıyor. Seks hayatlarına yeni renkleri hatta ve hatta gök kuşakları eklemeyi biliyorlar. Öyle ki, bazı çiftler kendi arzularına kulak verip, farklı hayatları keşfedip lendilerini, fetiş faztezi dünyasına dahi rahatlıkla bırakma cesareti gösteriyorlar ve bundan da vazgeçemiyorlar.

Etiketler: sexshop
seks shop
sex shop
erotik shop
erotik ürünler
erotik market

Yorum Yaz

Loading...