18 YAŞINDAN KÜÇÜKLERİN GİRMESİ YASAKTIR !!!

    
       
Türk Ceza Kanununun 226. maddesi uyarınca 18 YAŞINDAN KÜÇÜKLER'in bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır.
 T.C.K' nun 226. maddesi "D" bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır. 
   Bu Siteye İstemeyerek Girdiyseniz Ve Aile Bireylerinizin Bu Ve Bunun Gibi Sitelere Girmesini İstemiyorsanız.

TTNET Aile Koruma Şifresini Buradan İndiriniz.

 

SENS EROTİK SHOP MAGAZA ILETISIM BILGILERI

Kumrular Caddesi, Menekşe 2. Sokak, No : 35/1 
Kızılay / Ankara
MAĞAZA TEL : (0312) 425 50 17
                       
(0312) 425 33 56
  
7/24 Online Destek ve Sipariş:
          0532 394 04 14
          0542 394 04 14

 

Şişme Manken yatak arkadaşınız olsun

Yazar Sens 09/04/2015 0 Yorumlar

Seks, hem kadının hem de erkeğin sürekli olarak yaşaması gereken bir işlevdir. Seks yapmamak, boşalamamak erkeklerde ve kadınlarda ağrılara yol açabilir. Fiziksel etkilerinin yanı sıra ruhsal olarak da insanları mutsuzluğa, sinirliliğe, depresyona itebilir. o nedenle seks yapıp boşalmak, hatta orgazma ulaşmak hem ruh hem de beden sağlığı için gereklidir. Yaş, gün içindeki fiziksel aktiviteler, yoğun iş temposu, emek yoğun işlerde çalışmak gibi bir çok neden seks periyodunun mesafesini belirler. Kimileri her gün, kimileri haftada bir, kimileri 3-4 haftada bir seks yapabilir. Bunların tamamı da normal ve sağlıklıdır.

Seks, iki kişi arasında yaşanacağı gibi, bireysel olarak mastürbasyon ile de gerçekleştirilebilir. Elbette istenilen, arzulanılan ve imkanlar dahilinde uygulanan çift olarak gerçekleşen sevişmedir. Mastürbasyon ürünlerinde de amaç, bir çift ile sevişiyor duygusunu yaşatabilmektir.

Erotik ürünler satan seks shop mağazaları ve internet siteleri, mastürbasyon için de bir çok ürün bulundurur. vibratör, yapay penis, realistik penis, suni vajina realistik vajina, vajina ve anüs içeren yarım vücutlar bunlardan bazılarıdır. Ve tüm bu ürünler gerçek bir partner ile ilişki hayalini gerçekleştirmeye yöneliktir.

Mastürbasyonda gerçekliği en yoğun hissettiren ürünler, şişme manken çeşitleridir.  Şişme manken modelleri, gerçek boylarda, gerçeğe daha yakın vücut yapısındadır. Şişme manken ile yaşanan ilişki, her ne kadar bireysel bir seks bir mastürbasyon olsa da gerçek bir ilişki gibidir. Şişme mankenlerde, erkek ve kadınlar için modeller bulunur.

Kadın kullanıcılar için olan şişme manken, gerçek bir erkek boyunda, dik penis, saç, göğüs kılı, kaslı bir vücut yapısı, barındırır. Kadın, şişme mankeni ile yatağa girdiğinde, hayalindeki erkek ile gerçek bir birleşmeyi yaşayabilir.

Erkekler için üretilen kadın şişme manken ürünleri de gerçek boyutlardadır. Göğüsleri, saçları, hatta kimileri hizmetçi, hemşire gibi fantezi kıyafetlidir. Kadın şişme manken, vajinal seks için gerçeğine yakın bir görünümde vajinaya, anal seks için gerçeğine yakın görünümde bir anüse, oral seks için de gerçeğine yakın dudak ve açık ağız yapısına sahiptir. Böylece erkek, dilediği seksi yaşayabilir. Şişme manken, anal, vajinal ve oral sekste boşalmaya izin verir. Kullanım sonrası meniler temizlendikten sonra şişme manken yeniden kullanıma hazırdır. 

erotik shop

şişme manken çeşitleri

Yorum Yaz

Loading...