18 YAŞINDAN KÜÇÜKLERİN GİRMESİ YASAKTIR !!!

    
       
Türk Ceza Kanununun 226. maddesi uyarınca 18 YAŞINDAN KÜÇÜKLER'in bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır.
 T.C.K' nun 226. maddesi "D" bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır. 
   Bu Siteye İstemeyerek Girdiyseniz Ve Aile Bireylerinizin Bu Ve Bunun Gibi Sitelere Girmesini İstemiyorsanız.

TTNET Aile Koruma Şifresini Buradan İndiriniz.

 

SENS EROTİK SHOP MAGAZA ILETISIM BILGILERI

Kumrular Caddesi, Menekşe 2. Sokak, No : 35/1 
Kızılay / Ankara
MAĞAZA TEL : (0312) 425 50 17
                       
(0312) 425 33 56
  
7/24 Online Destek ve Sipariş:
          0532 394 04 14
          0542 394 04 14

 

VİBRATÖR ve PENİS NEDİR, NASIL KULLANILIR?

Yazar Sens 09/03/2015 0 Yorumlar

Vibratör genelde kadınların ve biseksüel erkeklerin kullandığı bir cihazdır. Tüm dünyada İngilizce olarak Toys (oyuncak) olarak adlandırılan seks ürünleri arasında yer alır. Her yaştaki kadının en özel oyuncağı olan vibratör, bir çok kadına ister yalnız yaşasın, isterse partneriyle daha mutlu dakikalar yaşamasına yardımcı olur. Vibratör kelime anlamı olarak vibrasyon yapan demektir. Vibrasyon ise titreşim anlamına gelir. Dolayısıyla vibratör; titreşim yapan anlamındadır.

Vibratör çeşitli boylarda ama genellikle küçük dar cihazlardır. Seks oyuncağı olarak vibratör, penis görevi görmesi için değil, titreşimi ile orgazmı sağlaması, kolaylaştırması, haz düzeyini arttırması içindir. vibratörler genellikle yapay penisler ile karıştırılır. Ancak, vibratör bir penis değil, titreşim aletidir.

Vibratörler erotik market hizmetinde en çok satan ürünler arasındadır. Sex shop olarak bilinen erotik ürünler satan mağazalar, genellikle internet üzerinden sipariş alırlar. Alınan bu siparişlerde de vibratörlerin hemen her cinsi, çeşidi yüksek oran tutar.

Vibratörlerin çalışma prensibinin titreşim yaratmak üzerine kurulu olduğunu belirtmiştik. Cihaz bu titreşimi genel olarak pilden aldığı enerjiyle sağlar. Vibratörlerin üzerinde ya da bir kablo ile uzatılmış kumanda mekanizması bulunur. Bu mekanizma bazı modellerde uzaktan kumandalıdır. Bu kumanda sayesinde oyuncağın vibrasyon, titreşim hızını ve şiddetini ayarlayabilirsiniz.

Vibratörün kullanımı oldukça basittir. Ancak, kullanım sırasında bazı dikkat edilmesi gereken önemli noktalar vardır. Vibratör, kadınların kendi kendilerine mastürbasyon yapmaları için kullanılacağı gibi partnerleri tarafından ilişkiye haz vermek, kadını ilişkiye hazırlamak amacıyla da kullanılabilir. Vibratör partner tarafından kullanılacaksa, kadının istekleri, yönlendirmeleri esas alınmalıdır. Sert hareketlerden, vajina içerisine sert girişlerden kaçınılmalıdır. Vajinal kullanım için üretilen vibratörler, asla anal yolun uyarılması için anüsün içerisine sokarak kullanılmamalıdır. Anüsün çevresinde gezdirilebilir ancak içeri sokmak vibratörün sert ve düz yapısı nedeniyle kalın bağırsağa zarar verebilir, zedelenmelere neden olabilir. Kadın kendi kendine kullanımda da buna dikkat etmelidir.

Partneri olmayan kadın, mastürbasyon amaçlı olarak vibratörü kendi kendine kullanacaksa daha başarılı  sonuçlar alabilir. Kadın, vajinasının hangi noktasının uyarılmasının kendisine daha fazla zevk, haz verdiğini çok iyi bilir. Orgazma yaklaşma anında ne yapacağını, vibratörün hangi titreşim seviyesinde ve vajinasının hangi noktasına uyarıda bulunacağını bildiğinden cihazı daha verimli yönlendirir ve kullanır.

Vibratörler anal ve vajinal olarak iki çeşit üretilir. Her vibratör kendi üretim amacına uygun kullanılmalıdır. Vibratörler sert bir materyalden üretilir. Yapay penisler gibi yumuşak bir dokuya sahip değildir. Bu nedenle anal ya da vajinal olarak içeri sokulduğunda oldukça dikkatli davranılmalıdır. Hazın verdiği heyecanla kontrol kaybedilmemelidir.

Yorum Yaz

Loading...