18 YAŞINDAN KÜÇÜKLERİN GİRMESİ YASAKTIR !!!

    
       
Türk Ceza Kanununun 226. maddesi uyarınca 18 YAŞINDAN KÜÇÜKLER'in bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır.
 T.C.K' nun 226. maddesi "D" bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır. 
   Bu Siteye İstemeyerek Girdiyseniz Ve Aile Bireylerinizin Bu Ve Bunun Gibi Sitelere Girmesini İstemiyorsanız.

TTNET Aile Koruma Şifresini Buradan İndiriniz.

 

SENS EROTİK SHOP MAGAZA ILETISIM BILGILERI

Kumrular Caddesi, Menekşe 2. Sokak, No : 35/1 
Kızılay / Ankara
MAĞAZA TEL : (0312) 425 50 17
                       
(0312) 425 33 56
  
7/24 Online Destek ve Sipariş:
          0532 394 04 14
          0542 394 04 14

 

Yatağa Oyuncakları Getirmek... Beraber

Yazar Sens 25/04/2015 0 Yorumlar


Yatağa Oyuncakları Getirmek... Beraber

Şimdiye kadar karşılaştığımız ve sevdiğimiz tüm seks oyuncakları mastürbasyona yardımcı olarak kullanılır, değil mi? Pek değil. Günden güne daha fazla çift ilişkilerinde kullanmak için oyuncaklar satın alıyor. Bazı insanlar boş yere partnerleri ile konuşmaya çalıştılar. Iki kişinin ortak zevkini azalttığı fikri ile, hem kadın hem de erkeklerin cinsel ilişki sırasında oyuncaklara "ihtiyaç" olmadığı fikrine sahip olması pek de nadir bir durum değil. Bu korku oldukça yaygın olsa da gerçekçi olduğu söylenemez. Women's Health dergisinin 2013 yılında yaptığı araştırmaya göre araştırmaya katılan insanların 3/4'ü en az bir kere partneri ile oyuncak kullandı, dahası kadınların %8 'ü çift olarak seks oyuncaklarının kullanılması fikrine açık.

İnsan bedeni ile ilgili gözardı edilen gerçeklerden biri birden fazla orgazm çeşidinin olduğu. Örneğin g noktasının uyarılması kadınlarda dalgasal bir orgazmı tetikleyebilir. Öte yandan klitorisin uyarılması ani ve yoğun bir orgazmı tetikleyebilir. Bu iki bölgenin, örneğin mermi vibratör kullanarak, uyarılması ise partnerinizin iki orgazmı da aynın anda yaşamasına neden olacaktır. Böyle bir orgazmın unutulmayacağına ve çiftleri yakınlaştıracağına emin olabilirsiniz. Bazı erkekler için ise prostatın uyarılması hala bir tabudur. Gerçekte ise prostat kesesi g noktasının erkekteki karşılığıdır. Prostatın ilişki sırasında, el ya da herhangi bir oyuncaka, uyarılması erkeğe kadındaki gibi çifte orgazm yaşatabilir.

Eğer ilk defa partnerinizle kullanabileceğiniz bir oyuncak alacaksanız kontrolün partnerinizde olmasına izin verecek bir oyuncakla başlayabilirsiniz. Örneğin bayanlar erkeğinizin üzerinizde oyuncaklar denemesini istiyorsanız kablosuz uzaktan kumandalı mermi vibratörü deneyebilirsiniz. Bu onun oyuncağın üzerinde tüm kontrole sahip olmasına ve ilk elden oyuncağın etkilerini görebilmesine olanak sağlayacaktır. Beyler, eğer kadınınızın sizin üzerinizde oyuncaklar kullanmasını istiyorsanız, en başta masajcı vibratörü deneyebilirsiniz. Omuzlarınıza masaj yapabileceği gibi çok daha özel anlar için de kullanılabilecektir. Masajcı vibratörü kullanan partnerinizi takip ederek daha önce farkında bile olmadığınız erojen bölgelerini öğrenebilir ve daha sonra ona yeni tatlar tattırabilirsiniz.

Partnerinizin ve sizin sınırlarınızı keşfetmek çift olarak size en uygun oyuncakları bulmanıza yardımcı olacaktır. Yatak odanıza çift olarak oyuncakları sokmak sadece partnerinizi değil kendinizi de tanımanıza yardımcı olacaktır. Denemeden bilemezsiniz!

fantaz
ürünler
çiflere özel sex oyuncakları

Yorum Yaz

Loading...