18 YAŞINDAN KÜÇÜKLERİN GİRMESİ YASAKTIR !!!

    
       
Türk Ceza Kanununun 226. maddesi uyarınca 18 YAŞINDAN KÜÇÜKLER'in bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır.
 T.C.K' nun 226. maddesi "D" bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır. 
   Bu Siteye İstemeyerek Girdiyseniz Ve Aile Bireylerinizin Bu Ve Bunun Gibi Sitelere Girmesini İstemiyorsanız.

TTNET Aile Koruma Şifresini Buradan İndiriniz.

 

SENS EROTİK SHOP MAGAZA ILETISIM BILGILERI

Kumrular Caddesi, Menekşe 2. Sokak, No : 35/1 
Kızılay / Ankara
MAĞAZA TEL : (0312) 425 50 17
                       
(0312) 425 33 56
  
7/24 Online Destek ve Sipariş:
          0532 394 04 14
          0542 394 04 14

 

Yeni başlayanlar için vibratörler.

Yazar Sens 29/04/2015 0 Yorumlar


Yeni başlayanlar için vibratörler.

Eğer mağazalarımızdan birisine girerseniz, çalışanlarımızın samimiyetle sizleri rahat ettirmeye ve tüm sorularınızı cevaplamaya çalıştığını göreceksiniz. Kendinizi güvende ve rahat hissetmenizi, her sırrınızı paylaşabileceğiniz yakın bir arkadaşınız gibi görmenizi isteriz. Müşterilerimizin çoğu hiçuzatmadan doğrudan bize gelip ne önerdiğimizi sorarlar. Ama her zaman "ben bir bakayım" diyen müşterilerimiz de vardır. Sonrasında ise neredeyse hep aynı şey olur. Tüm oyuncaklara BAKMADAN geçerler. Sonra biraz da utangaç bir tavırla "Yardıma ihtiyacım var" derler. Ne aradığım hakkında hiçbir fikrim yok. Daha önce hiç böyle birşey almadım. Sonra gülümseyerek biraz sonra size vereceğimiz bilgiler gibi bilgileri vermeye başlarız. İhtiyacınız ne olursa olsun, bu ihtiyacı nasıl karşılayacağınızı biliyoruz.
 

En çok sattığımız ürünlerden birisi vibratörlerdir. Ama vibratörler neredeyse her türde, şekilde, boyutta, renkte olabilir. Üstelik birden fazla işlevi de gerçekleştirebilirler. Bu yğzden meraklı müşterilerimize sık sık "yeni başlayanlar için vibratörler" konuşmasını yaparız. Aşağıda vibratörler hakkındaki temel birkaç bilgiyi bulacaksınız.
 

Basit vibratörlere "acemi" vibratörü de denir. Gerçek bir penis görünümünde değildir ve genelde pürüzsüz plastik benzeri meteryalden yapılmıştır. Bu vibratörler sınırlı sayıda işleve ve hıza(yavaş/orta/hızlı) sahiplerdir. Temel vibratörler genede uzunluk olarak kısa ve orta kalınlık olaraksa küçük olarak gelirler. Vibratör kullanmaya yeni başlayan ve pahalı birşey istemeyenler için ideal seks oyuncaklarıdır. Böyle bir vibratör arıyorsanız size 9cm uzunluğundaki PURE vibratörü önerebiliriz. Eğer temel işlevlerin ötesinde biraz daha fazla heyecan arıyorsanız Big Finger vibratör ile daha fazla titreşimin hazzını yaşayabilirsiniz.

Mermi vibratörlerin bir diğer adı da yumurta vibratörlerdir. Mermi vibratörler şekil olarak mermi, çubuk ya da yumurtayı andırabilirler. Genelde pürüzsüz plastikten imal edilmişlerdir ve modeline göre yumuşak slikon/jel meteryallerle kaplanmış olabilirler. Mermi vibratörler temel 3 hızdan başlayıp çok daha çeşitli titreşim ve darbe seçeneklerine sahip olabilir.

Çoğu zaman kablolu bir kumandaya sahiptirler. Fakat kablosuz versiyonları da günden güne yaygınlaşmaktadır. Boyut olarak 2,5 santimetreden bir yumurta boyuna kadar çeşitlillik gösterirler. Mastürbasyon ya da ilişki sırasında klitoral uyarılmayı isteyenler için idealdirler. Tercihinizinküçük bir vibratör olduğu durumlarda vajina içi kullanımlar için de idealdirler. Mermi vibratörlerin fiyat ve kalite olarak çeşitlilik gösterirler, ama biz genelde şu iki tanesini daha fazla öneriyoruz.

- iEgg kablosuz uzaktan kumandalı mermi vibratör kablosuz yapısı ve pürüzsüz dokusu ve uygun fiyatı ile sizi tatmin edecektir.
- Güçlendirilmiş yumurta vibratör ise kablosuz vibratörlerin yeterince güç vermediği yerde gücünü kablolu kumandasından alarak çok daha tatmin edici olacaktır.


Titreşimli dildolara geldiğimizde ise biraz daha gerçekçileşiyoruz. Vibratörlerde çeşidin en fazla bulunduğu tür realistik vibratörlerdir. Eğer sevgilinizi andıran bir vibratör arıyorsanız realistik vibratörlerle başlayabilirsiniz. Realistik vibratörler penis şeklindedirler ve damarları, kıvrımları, renkleri ile gerçek bir penisi andırırlar. Silikon türevi ya da jel meteryalerden üretilirler.

Çok çeşitli boyut, şekil ve renklerde üretlirler. Uzunluk olarak 10 santimetreden 30 santimetreye kadar değişebilirler (özel sipariş halinde daha büyükleri de temin edilebilir) Kalınlık olarak inceden alışılmışın dışında kalına kadar gidebilirler. Doğal ten renklerine ek olarak pembe, mor mavi gibi sıradışı renklerde de olabilirler. Sadece 3 hızın ötesinde çeşitli titreşim ve darbe seçenekleri de sunabilirler. Fiyat ve kalite olarak çok çeşitlidirler. Uygun fiyat ve kompakt yapısı ile Fantasy realistik vibratörü size önerebiliriz.

Çoklu uyarıcılı vibratörlerin piyasadaki bilinen adı tavşan vibratörlerdir ve vajina içiuyarıma ek olarak klitoris uyarımı için de ek uzantıya sahiplerdir. Bazı modeller ise anal uyarım için üçüncü bir uzantıya sahip olabilirler. Realistik vibratörler gibi yumuşak silikon türevleri ya da jelde üretilirler. Çok çeşitli şekil, boyt ve renklerde olabilirler. Uzunluk olarak 10 santimetreden 25 santimetreye değişiklik gösterirler. Kalınlığı ise inceden sıradışı kalınlığa değişkendir. Doğal ten renklerine ek olarak pembe, mor mavi gibi sıradışı renklerde de olabilirler Sadece 3 hızın ötesinde çeşitli titreşim ve darbe seçenekleri de sunabilirler. Fiyat ve kalite olarak çok çeşitlidirler. Titreşimli realistik penislerden ayrıldıkları nokta ise doğal olmayan görünümleridir. Tavşan vibratör arıyorsanız aşağıdakileri önerebiliriz.

- Acemi birisiyseniz ve uygun fiyatlı bir ürün arıyorsanız multi speed vibratörü deneyebilirsiniz. Kompakt yapısı ile her yere götürmenize olanak verecektir.
- Temelden daha öte birşey arıyorsanız Hot Lady vibratörü öneriyoruz. Çoklu titreşimler ve darbeleri ile hazzınızı daha da arttıracaksınız.
- Kendinizi şımartmak istiyorsanız Pretty Love G-Spot tam size göre bir ürün. Su geçirmez yapısı ile çoklu titreşimlerinin vereceği zevki yatak odasına hapsetmek zorunda değilsiniz!

G noktası vibratörleri kıvrımlı yapısı ile özellikle g noktasını uyarmayı kolaylaştıran vibratörlerdir. G noktasına basınç uygulamak orgazma ulaşmayı daha kolaylaştırmanın ötesinde daha da zun süreli kılacaktır. Maksimum g noktası uyarımı için size Pretty Love Smart vibratörü öneriyoruz. Pretty love smart g noktası için yuvarlatılmış ucu ve eğimli yapısı ile g noktasına erişimi daha kolay ve daha az yorucu kılıyor. 7 farklı titreşim modu ile 23.5 santimetreiik bu vibratörün tadını çok daha fazla hissedeceksiniz.

Masaj çubukları temel olarak sırt omuz masaj çubukları ile aynı yapıdadırlar. Sıradan vibratörlere göre daha büyük ve daha güçlüdürler. Masajcı vibratörler vajina içi kullanım için değil dışardan klitoral uyarım için kullanılırlar. Düşükten yğkseğe kadar çok çeşitli titreşim güç ve şablonlarona sahiptirler. Masajcı vibratörler sıradan vibratörlerle klitoral orgazma ulaşamayan kadınlar için ideal ürünlerdir. Boyut olarak mini boydan 25 santimetreye kadar ulaşabilirler. Genelde kablolu olsalar da pilli ve şarj edilebilir çeşitleri de bulunmaktadır. Masajcı vibratör arayan biriyseniz size Feeling Massage ile başlamanızı önerebilirim. Masaj çubuğunun size göre olup olmadığını öğrenmek için küçükten başlamanız daha iyi olmaz mı? Eğer size uygun olduğuna karar verirseniz daha büyük ve güçlü bir ürünümüze de bakabilirsiniz.

Yeni başlayanlar için vibratörler dersimiz bu kadardır. Umarım yeni birşeyler örenebildiniz. Vibratörlere ek olarak titreşimler titreşimli anal oyuncaklar, titreşimli külotlar, titreşimli penis halkaları, titreşimli penis uzatmaları vs. gibi çok çok daha fazla şekillerde gelebiliyor ama o da başka bir günün konusu.

sexshop
erotik shop
 

vibratör pensiler
titreşimli penisler
g noktası uyarıcı vibratörler
klitoris uyarıcı vibratörler
sexshop erotik shop

Yorum Yaz

Loading...