18 YAŞINDAN KÜÇÜKLERİN GİRMESİ YASAKTIR !!!

    
       
Türk Ceza Kanununun 226. maddesi uyarınca 18 YAŞINDAN KÜÇÜKLER'in bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır.
 T.C.K' nun 226. maddesi "D" bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır. 
   Bu Siteye İstemeyerek Girdiyseniz Ve Aile Bireylerinizin Bu Ve Bunun Gibi Sitelere Girmesini İstemiyorsanız.

TTNET Aile Koruma Şifresini Buradan İndiriniz.

 

SENS EROTİK SHOP MAGAZA ILETISIM BILGILERI

Kumrular Caddesi, Menekşe 2. Sokak, No : 35/1 
Kızılay / Ankara
MAĞAZA TEL : (0312) 425 50 17
                       
(0312) 425 33 56
  
7/24 Online Destek ve Sipariş:
          0532 394 04 14
          0542 394 04 14

 

CİNSEL DOYUM İÇİN SEKS OYUNCAKLARI FANTAZİ ÜRÜNLER

Yazar Sens 09/03/2015 0 Yorumlar

Partnerinizle yaşadığınız cinsel hayatınızın birlikte geçirdiğiniz diğer anlardan bir farkı yoktur. Cinsellik bir dürtüdür partnerinize karşı olan bir görev değildir.  Yaşadığınız cinsel hayatınız ondan keyif almanızı gerektirir, doyuma ulaşmayan bir cinsel hayat fiziksel ve psikolojik etkilere sebep olur. Cinsel hayatınızı renklendirecek ve partnerinizle geçireceğiniz vakti değerli ve özel hale getirecek objeler her ne kadar toplum tarafından görmezden gelinse de pek çok kişinin kullandığı objelerdir. Bu cinsel içerikli ürünleri kullanarak cinsel hayatınızı farklı bir hale getirebilir cinsel olarak hem kendinizi hem de partnerinizi yeniden keşfedebilirsiniz. Doyuma ulaşmayan ve eksik kalan bir cinsel hayat günlük mutsuzluklara sebep olabilir, psikolojik olarak da doyuma ulaşmanın yollarından biri bu erotik shopürünleridir.

Sex oyuncakları partnerinizle birlikteliğinizde kullanabileceğiniz sizi heyecanlandıran ya da seks esnasında daha fazla zevk almanızı sağlayan ürünlerdir. Sex oyuncakları dediğimizdegerçeğe çok yakın vajinalar, gerçeğe yakın penisler, fetiş ürünleri, realistik kalçalar, kelepçeler ve daha pek çok çeşit üründen bahsedebiliriz. Bu ürünler cinsel hayatınıza dahil olduğunda farklı heyecanlar yaşayabilir ve daha fazla doyuma ulaşabilirsiniz. Seks shoplarda satılan ürünler her cinsel kimliğe hitap edecek şekilde tasarlanmış ve üretilmiş ürünlerdir. Seks oyuncakları kişilerin maksimum doyuma ulaşması düşünülerek tasarlanmıştır. Kullanılan malzemeler özellikle vajina, penis ve kalça gibi ürünlerin tümüyle gerçeğe yakın olmasını sağlamıştır. Seks ürünlerinin bu özellikleri sayesinde gerçeğe yakın bir deneyim yaşamak mümkündür. Cinsel yaşantınızın devamı için seks shoplarda bulabileceğiniz ürünleri kullanabilirsiniz.

Erotik marketlerde satılan ürünleri öncelikle inceleyerek hangi ürünün sizin için daha cezbedici olduğunu keşfedebilirsiniz bu keşifle birlikte satın alacağınız erotik shop ürünlerini kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu ürünlerle birlikte cinsel olarak daha aktif ve tamamlayıcı bir hayat yaşarsınız. İnternet ortamında bu ürünlerin satıldığı siteler size ürünlerini sunarken sizin mahremiyetinizi dikkate alır. Seçtiğiniz erotik ürünler kargo yolu ile size ulaşır ancak paketin içeriği konusunda hiçbir ipucu üzerinde yer almaz böylece sizin dışınızda kimse ne satın aldığınızı da bilmez, paketiniz ise sadece size teslim edilir. Cinsellik bir tabu olmamalı ama aynı zamanda da size özel olmalı, erotik shopların size sunduğu hizmet bu açıdan ele alınır. Cinselliğiniz hayatınızın sizin şekillendirebileceğiniz bir parçasıdırseks oyuncakları ve cinsel açıdan destek ürünler de sizin için bu açıdan tamamlayıcı ürünlerdir. Cinsel keşif ve doyuma ulaşmak için erotik marketlerin sanal raflarında gezinerek size uygun ürünleri seçebilirsiniz.

Yorum Yaz

Loading...