18 YAŞINDAN KÜÇÜKLERİN GİRMESİ YASAKTIR !!!

    
       
Türk Ceza Kanununun 226. maddesi uyarınca 18 YAŞINDAN KÜÇÜKLER'in bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır.
 T.C.K' nun 226. maddesi "D" bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır. 
   Bu Siteye İstemeyerek Girdiyseniz Ve Aile Bireylerinizin Bu Ve Bunun Gibi Sitelere Girmesini İstemiyorsanız.

TTNET Aile Koruma Şifresini Buradan İndiriniz.

 

SENS EROTİK SHOP MAGAZA ILETISIM BILGILERI

Kumrular Caddesi, Menekşe 2. Sokak, No : 35/1 
Kızılay / Ankara
MAĞAZA TEL : (0312) 425 50 17
                       
(0312) 425 33 56
  
7/24 Online Destek ve Sipariş:
          0532 394 04 14
          0542 394 04 14

 

SİZE ÖZEL REALİSTİK VAJİNALAR

Yazar Sens 09/03/2015 0 Yorumlar

Seks shoplarda çok çeşitli ürün satışı yapılır peki bu ürünlere gerçekten ihtiyaç var mı ya da bu ürünleri kullanmanın ne gibi faydası olur diye sorular aklınıza takılabilir, bu soruların aklınıza gelmesi de son derece normaldir hatta erotik marketlere şüphe ile bakıyor da olabilirsiniz. Sex doğal bir dürtüdür, yaşanması gerekir, her şeyden önce soyunu devam ettirmek güdüsü olan insanın ihtiyacıdır. Seksin doğal olduğunu kabul ettiğiniz zaman cinselliğinizden zevk almaya başlarsınız, aklınızdaki sorular son bulur. Erotik marketlerdeki ürünleri incelediğinizde de cinsel yaşantınızda olmasını istediğiniz şeyleri keşfedersiniz. Cinsel olarak ne kadar sınırsız düşünebilirseniz kendi sınırlarınızın o kadar farkında olursunuz. Sex shoplar bu sınırları bilip keyif almanız için gereklidir. Cinsel ihtiyaçlar karşılanmalıdır ve bu ihtiyaçlar için bu ürünler de kullanılabilir, realistik vajina da bu ürünlerden biridir.
realistikkal_a_3_

 

Suni vajinalar kategorisinde yer alan realistik vajina gerçeğe çok yakın şekilde imal edildiği için kullanıcılara maksimum haz verir. Suni vajinanın etrafının kaplandığı cyberskin adı verilen doku sayesinde tam olarak hissedilmesi sebebiyle erkeklerin vazgeçemediği ürünlerden biridir, gerçek ten duygusunu tam olarak kullanıcısına yaşatır. Realistik vajinaların titreşimli modelleri ise satışa sunulduğundan beri en çok tercih edilen ürünler arasında yerini aldı. Realistik vajinada kullanım esnasında titreşim yaratarak penisi uyarma özelliği vardır bu da zaten doku olarak gerçeğe çok yakın olan suni vajinayı daha da gerçekçi yapar. Titreşimli realistik vajina tek başına veya parça olarak manken vücuduna eklenmiş olarak satın alınabilir. Manken vücudunda olan realistik vajina modelinde vajina olduğu kadar manken vücudu da gerçeğe yakın şekilde imal edilmiştir böylece tam olarak haz alınması sağlanmıştır.
erotikürünler-22

 

Suni vajinalarda titreşim içinde bulunan motor sayesinde gerçekleştirilir. Titreşimle penisin uyarılması sağlanır, motorun yanında bulunan kumanda ise titreşim derecesini ayarlamakta kullanılır. Realistik titreşimli vajinalar motorlu ürünler olsa da kullanım ömrü olarak uzun sürelidir. Hem dokusu hem de yapısı aşınmaya dayanıklıdır. Seks shoplardan temin edeceğiniz bu ürün size uzun zaman  partner olarak hizmet verecektir.

 

Erotik marketlerden online olarak satın alacağınız realistik vajinalar adresinize teslim edilir ancak bu teslimat tamamen gizlilik ilkesi içinde gerçekleştirilir. Güven ve rahat içinde satın alacağınız seks ürünleri sizin bilginiz dışında başka kimseye teslim edilmez. Seks size özelse kullanacağınız seks shop ürünleri de size özel olmalıdır. Hayatınızın en özel anları için tüm özel ürünler erotik marketlerin sanal raflarında keşfedilmeyi bekliyor.
mastürbatörler

Yorum Yaz

Loading...