Makaleler » Blog » Daha iyi mastürbasyon için en iyi ipuçlarımızla kendi orgazmlarınızın ustası olun

Daha iyi mastürbasyon için en iyi ipuçlarımızla kendi orgazmlarınızın ustası olun

Daha iyi mastürbasyon için en iyi ipuçlarımızla kendi orgazmlarınızın ustası olun

Hepimiz seksin harika olduğunu ve başka birinin sana boşalmasını sağlamanın harika hissettirdiğini biliyoruz ama kendi orgazmlarının kontrolünü eline almak ve seni neyin ateşlediğini bulmak için söylenecek bir şey var.

Bazıları mastürbasyonu tabu olarak görüyor ama herkesin utanması gereken bir şey değil ve yani herkes zaman zaman yapıyor. Uzun bir günün ardından stresi atmanın, zihninizi boşaltmanın ve hatta daha iyi uyumanın harika bir yolu.

Şimdi size "yalnız zamanınızı" bir sonraki aşamaya taşımanız için birkaç ipucu ve püf noktası söylesem ne dersiniz? İlgilenirsin değil mi?

Bu yüzden, tek başınıza daha zevkli, bir sonraki seviye orgazm için en iyi ipuçlarım burada!

Ruh halini ayarla
Ruh halinizi ayarlamak, nasıl hissettiğinizde büyük bir fark yaratabilir ve seansınızın nasıl biteceğini etkileyebilir, bu nedenle ışıkları söndürün, birkaç mum yakın , en sevdiğiniz şarkılardan veya pornolardan bazılarını açın ve işe koyulun.

Vücudunu keşfet
Vücudunuzu keşfetmek için zaman ayırmak, orgazmlarınızda büyük bir fark yaratabilir. Bir düşünün, eşiniz vücudunuzdaki belirli noktalara, ensenize, uyluğunuzun iç kısmına dokunduğunda biraz ürperirsiniz, öyleyse neden diğer hangi noktaların sizi karıncalandırdığını görmeyi denemiyorsunuz?

Kayganlaştırıcı
Yağın sadece seks için olmadığını biliyor muydunuz? Kendi başınıza olduğunuzda da oldukça kullanışlı olabilir. En sevdiğiniz yağdan bolca sıkmak, kendinizi kaygan ve kaygan hissettirecek ve her dokunuşun çok daha zevkli olmasını sağlayacaktır.

Hatta bir şeyleri renklendirebilir ve hafifçe ısıtan veya içini ve dışını karıncalanma hissi ekleyen bir yağ kullanmayı deneyebilirsiniz.

Seks Oyuncakları
Tamam, bu hiç akıllıca görünmeyebilir ama doğru oyuncak, nasıl ve ne zaman orgazm olacağınız konusunda büyük fark yaratabilir.

Mastürbasyonun harika yanı, utanmanıza gerek olmamasıdır, kimse izlemiyorken kendi başınızasınız, yani kesinlikle her şeyi deneyebilirsiniz.

Oyuncak dünyası, oyuncaklarda yeniyseniz biraz bunaltıcı olabilir ve değnek , yapay penis , popo tıkacı veya klitoral uyarıcı olsun, hangisinin sizin için en iyi olduğunu bulmanız biraz zaman alabilir , ancak bir kez ne istediğinizi bulduğunuzda sanki onlara daha çok ulaşmak isteyeceksin.

Gürültü yapmaktan korkma
Başka insanlarla yaşıyorsanız bu sizin için mümkün olmayabilir ama kendinizi etrafta kimse yokken bulursanız kendinizi ifade etmekten ve biraz gürültü yapmaktan korkmayın.

Aptal hissedebilirsin ama seks yaparken ses çıkarırsın ve bu onu ne kadar iyi yapar? Kesinlikle! Öyleyse neden yalnızken yapmıyorsun? Orgazm olmak sadece dokunma duyumlarından ibaret değildir, bu tam vücut deneyimidir ve tüm duyularınız yükselir, bu yüzden o iniltiyi bırakın, bunun için daha iyi hissedeceğinize söz veriyorum.

Denemekten korkmayın!
Bu önemli bir tanesi. Siz kendinizi tanımıyorsanız, eşiniz sizi oraya nasıl götüreceğini veya neyi sevdiğinizi nasıl bilecek? Mastürbasyon, neyi yapıp neyi sevmediğinizi öğrenmeniz için harika bir yoldur.

Anal ile ilgili tüm bu yaygaranın ne olduğunu her zaman merak ettiyseniz veya meme ucu kelepçelerini seviyorsanız, şimdi bunu utanmadan denemenin zamanı geldi.

Unutma, günün sonunda her şey eğlenmekle ilgili, doğru ya da yanlış bir yol yok, her şey seninle ve senin neyi sevip ne istediğinle ilgili!

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Alışveriş Sepetim