Gizlilik ve Paketleme

SENS EROTİK SHOP


 

1. Sens Erotik Shop'dan almış olduğunuz ürünler üretici firma garantisi altındadır.

2. Sens Erotik Shop üyeleri ve müşterilerinin e-posta adreslerini ve diğer kişisel bilgilerini, hiçbir nedenle, hiçbir kuruma açıklamaz, satmaz ve paylaşmaz.

3.Sens Erotik Shop üyeleri ve müşterilerinin e-posta adreslerini, kendileri ile haberleşmek, periyodik duyuru ve tanıtımlar yapmak amacıyla saklar.

4.Sens Erotik Shop kendi alışveriş ve site kullanım bilgilerini takip etmek amacı haricinde hiçbir gerekçe ile kullanıcılarının site içindeki hareketlerini izlemez, kullanıcılarının makinelerine izleme amaçlı herhangi bir dosya vs. göndermez.

5. Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

6 . Satın almış olduğunuz ürünlerimiz dışarıdan içeriği kesinlikle belli olmayacak şekilde paketlenmektedir..Ayrıca,paketler kişiye özel ibareli gönderilmekte sizin haricinizde kimsenin teslim alamayacağı şekilde gönderilmektedir.. 

7. Siparişleriniz Hiç Bir Şekilde Görülmeyecek ve Anlaşılmayacak Şekilde Paketlenir / Kutulanır ve Kargo , Kurye Elemanları Sipariş içeriğini Hiç Bir Şekilde Bilemez ve Göremez.


8 . Kargo ve kurye paketlerinin üzerine logo, iş yeri adı, ünvanı, paket içeriği gibi bilgiler kesinlikle YAZILMAZ.

9 . Kargo belgelerinde paket içeriği olarak 
MEDİKAL ÜRÜN Yazmaktadır.

10 . Adres bilgilerinizi vermeden paketinizi Kargo şubelerinden teslim alabilirsiniz.

11 . Dilersenizde siparişiniz kapınıza kadar getirilsin kapıda ödeme yapın.


12 .  Siparişleriniz Gizlilik ve Mahremiyet ilkeleri çerçevesinde kargo ve kurye'ye Teslim Edilir.

13 .  Tüm Türkiye'ye kargo ile yapılan gönderilerin ortalama teslim süresi 1 ile 3 iş günüdür.

14.  Kapınıza gelen Ankara içi özel kuryenin üzerinde ve aracında, firmaya ait hiç bir reklam, yazı, logo, ibare gibi bilgiler bulunmamaktadır.

15 . Kurye almış olduğu siparişi, işyerimizin ismini belirtmeden, Sadece sipariş verenin adına teslimat yapar.

16 .  Ankara içi hızlı kurye hizmetimizde, siparişleriniz trafiğin durumuna göre, en geç 1 saat içinde size ulaştırılır.


17 .  Diğer Ankara ilçelerine, siparişleriniz KARGO ile ulaştırılmakta olup. Ödemelerinizi, Kredi Kartıyla Online ödeme yaparak veya Havele/EFT ile ödeyebilirsiniz.

Alışveriş Sepetim