Penis Halkası Nedir - Ne İşe Yarar - Nasıl Kullanılır? | Sens Erotik Shop - 1989` Çeyrek Asrı Aşkın Tecrübe

Penis Halkası Nedir - Ne İşe Yarar - Nasıl Kullanılır?

penishalkasineiseyarar

Penis Yüzüğü (Halkası) Nedir?

Silikon, Silika Jel, PVC, TPE veya benzeri bileşenli materyallerden üretilen halka şeklinde ürünlerdir. Çeşitli tasarılar ile testis, perine gibi ekstra desteklenmesi amaçlanarak ortaya çıkan farklı modele sahip ürünler de aynı amaçla tasarlanmış ve üretilmiştir.

Penis yüzüğü; penis halkasıcock ring, tesions ring ve constriction rings olarak da bilinir. Ayrıca erectile-dysfunction (ED, sertleşme problemi) halkaları olarak da bilinmektedir.

 

Penis Yüzüğü (Halkası) Ne İşe Yarar?

Penis yüzüğü, sertleşmiş peniste kan akışını yavaşlatır, en aza indirir ve ereksiyonu destekleyerek sizin daha sert, daha güçlü ve daha geç boşalma performansı için size en doğal şekilde imkan sunar, penis halkası; sertleşmemiş peniste kanın vücuda akışını büyük bir ölçüde engelleyerek peniste kalmasını, yüksek ve hızlı bir şekilde akışını sağlayarak sertleşme sağlar ve peniste ereksiyon yoğunluğunu daha güçlü bir şekilde hissettirir.

Skrotumun arkasına dolanır ve tamamen sarar, ek destek sunar, daha uzun ve daha güçlü olmanıza imkan sunar, penisin tabanına sığar; kan akışı,.penisin kaya gibi sert kalmasına yardımcı olur.

 

Penis Yüzüğü (Halkası) Nasıl Kullanılır, Sağlıklı mı?

Tercihinize veya performansınıza bağlı olarak; ilişkinin hemen öncesinde, anında veya boşalma sonrasında penisin tabanına ve/veya skrotumu tamamen saracak şekilde giydirilir. 3-5 dakika bekleme sonrası ilişkiye girilir veya devam edilir. Maksimum 4-6 saat sınırlı kullanım süresi tavsiye edilir. Bu süre içerisinde tamamen sağlıklı, güvenli ve sorunsuz kullanım imkanı sunar.

 

Penis Halkasını Kimler Kullanabilir?

Penis halkası sertleşme ve ereksiyon problemi yaşayan ve/veya uzun süreli ilişki geçirmeyi (geç boşalma) ve sertleşmeyi desteklemek isteyen kişiler tarafınca kullanılır. Bu yöntem herhangi bir kimyasal içermeden, vücuda herhangi bir yabancı madde girmeden, tamamen doğal bir şekilde ve sağlıklı olması sebebiyle yaygın bir şekilde tercih edilir.

 

Siz ya da partneriniz için zevki artırmak, çeşitli pozisyonlarda maksimum uyarım yaşamak için titreşimli penis yüzükleri tercih edilebilir.

 

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır