Makaleler » Blog » Prostat uyarıcı masaj vibratörü nedir, Nasıl kullanılır, Çeşitleri ve fiyatları nedir?

Prostat uyarıcı masaj vibratörü nedir, Nasıl kullanılır, Çeşitleri ve fiyatları nedir?

PROSTAT UYARICI MASAJ VİBRATÖRLER İLE PROSTAT ORGAZMI

Prostat, meni sıvısının bir kısmını üreten, ceviz büyüklüğünde ve şeklinde bir salgı bezidir. Mesanenin idrarı boşalttığı kanal olan üretrayı çevreler; rektumun önünde, mesane ve penis arasında bulunur. Sinir uçlarıyla çevrili olması nedeniyle prostat bezi uyarıldığında veya masaj yapıldığında kişinin cinsel olarak uyarılması hatta orgazm yaşaması mümkün olabilmektedir. Genel olarak prostat orgazmının penis orgazmından daha yoğun olduğu, daha kısa dinlenme süresi gerektirdiği, bu nedenle penis orgazmıyla aynı anda ya da arka arkaya yaşanmasının mümkün olduğu düşünülmektedir. Dolayısıyla bu özelliğiyle prostat orgazmı ve onu sağlayan prostat masajı, cinsel hayatı renklendiren bir detay olarak, bireysel ya da partnerli cinsel etkinlik içine dahil edilebilir ve -istek ve rıza koşuluyla- kişinin kendisi ya da partneri tarafından uygulanabilir.
Buna istinaden prostat bezini derinden güçlü bir şekilde uyararak patlayıcı zevk boşalmasını hedefleyen prostat uyarıcı masaj vibratörler ve diğer prostat masaj penis halkalı ürünler, aynı zamanda geç boşalmayı ve ereksiyon süresini iki katına çıkarmaktadır. Penis halkalı prostat masaj vibratörler penis etrafına sıkı bir şekilde sarılır, kavrar ve penis dibine tam oturur. Kendinizi her zamankinden daha güçlü ve daha sert hissettirir.

Kumandalı Prostat Uyarıcı Testis ve Penis Halkalı Anal Masaj Vibratörler

Tamamen sağlıklı, kokusuz, toksik olmayan ve cilt dostu malzemeden üretilen prostat uyarıcı vibratörler, üretiminde özellikle yüksek kaliteli tıbbi sınıf silikon kullanılır.
Pil ile çalışan modeli ve USB şarjlı modeli mevcuttur, kolay ve hızlı şarj özelliğine sahiptir. İhtiyacınız olan her yerde kolayca şarj edebilirsiniz.
Kolay temizlenebilir, taşınabilir ve kullanılabilir,
Ergonomik, şık ve ince işçilik ile üretilmiş tasarımı; çantanızda, bavulunuzda kolayca taşıyabilmeniz için imkan sunarken aynı zamanda maksimum stimule için ustalıkla hazırlanmıştır.
Yumuşak ve ipeksi yüzeye sahip olan bu ürünler ultra güçlü titreşim motoruna sahiptir.
Uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir özellik ve 10 farklı titreşim frekanslarıyla maksimum stimülasyon için en iyi performansı gösterir.
IPX7 teknoloji performansına sahip, tamamen su geçirmez özelliktedir.
Banyo, jakuzi ve havuz gibi mekanlarda endişesiz kullanıma uygundur.
Süper sessiz, 50 db altında fısıltı derecesinde titreşim gürültüsü yayar. Çevreniz veya yan odanızdan endişe etmeden kullanım imkanı sunar.
Günlük hayatta kullanılabilir ve külot içi görünmez bir şekilde giyilebilir yapıdadır.
Unisex kullanılabilir yapıdadır. Erkek için prostat uyarıcı şekilde, kadın için anal veya vajinal uyarıcı şekilde kullanıma uygun esneklikte ve yumuşaklıktadır.
Seçtiğiniz pozisyona göre rahatlıkla şekil aldırabileceğiniz bu ürün kullanıcının veya partnerinin erojen bölgelerini takip eder ve maksimum uyarımı sağlar.

Testis ve penis halkalarına sahip olanlar, penise giden kan akışını yavaşlatır ve performans artışı sağlar.
Skrotumu tamamen saran bu halkalar maksimum performans için en doğal performans ürünüdür,
İlişki sırasında maksimum performans, ereksiyon ve geç boşalma gibi istenilen en iyi performansı sağlar.

Kablosuz Kumandalı Şarjlı Hareketli Prostat Masaj Vibratör

Güvenli, kokusuz, toksik olmayan ve cilt dostu malzeme,
Tıbbi sınıf silikon, tamamen sağlıklı ve yüksek kaliteli ABS materyalden imal edilmiştir.
Jak girişi usb şarjlı, kolay ve hızlı şarj özelliğine sahiptir. Çeşitli şarj modlarına uygundur.
Ultra güçlü 3 farklı titreşim, rotasyon ve çekme motorlarına sahip, aynı anda eşsiz 3 deneyimi yaşayın!
Süper sessiz çalışır, sessiz titreşim ve rotasyonlarla kendinizi tatmin edebilirsiniz.
Kablosuz uzaktan kumanda sayesinde 10 metreye kadar kontrol edilebilir özelliktedir.
bir çok farklı titreşim hız fonksiyonları döngüsüne sahiptir. Ultra güçlü şekilde perine, prostat uyarımı sağlar.
bir çok farklı 360° rotasyon hareketli boncuk tasarımına sahiptir. Boncuk tasarımını çevirin ve tüm anal kanalını harekete geçirerek uyarın!
bir çok farklı prostat bezi çekme modu, üst ileri geri hareketli boncuk tasarımı adeta parmakla uyarır gibi gerçekçi his verir.
Giyilebilir tasarımı femoral anal kanala uyar, sıkıca doldurur. Anal kanalın tamamen sıkı ve doluluğu maksimum uyarı sağlar.
Baş tasarımı büyük oval şekilde ve pürüzsüz tasarımı sayesinde, kolay giriş için birebir.
Çok sayıda yatay dalga tasarımı, anal zevklerini birbirine örer; sürtünmeyi artırır, tutku kıvılcımını tutuşturur!
IPX7 teknoloji performansı, tamamen su geçirmez. Sulu eğlencelerde endişe etmeden kullanılabilir. Jakuzi, havuz, banyo eğlencelerinize farklı deneyim!
Yumuşak malzeme size rahat ve güven verici bir tutku deneyimi yaşatır. Tüm uyarma işlemi pürüzsüz ve hassas hissettirir.

Avrupa ve Amerika kalitesindeki Dünya Sağlık Teşkilatı (WHO) onaylı cinsel ürünlerimizi yakından incelemek için sizleri web sitemize bekliyoruz.
Web sitemiz : https://www.erotikmagazam.com/

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Alışveriş Sepetim