18 YAŞINDAN KÜÇÜKLERİN GİRMESİ YASAKTIR !!!

    ErotikMağazam.Com, Cinsel Ürünler Pazarlama Ltd Şti - Sens Ankara Sexual Products Marketing Co Ltd..1990
       
Türk Ceza Kanununun 226. maddesi uyarınca 18 YAŞINDAN KÜÇÜKLER'in bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır.
 T.C.K' nun 226. maddesi "D" bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır. 
   Bu Siteye İstemeyerek Girdiyseniz Ve Aile Bireylerinizin Bu Ve Bunun Gibi Sitelere Girmesini İstemiyorsanız.

TTNET Aile Koruma Şifresini Buradan İndiriniz.

 

SENS EROTİK SHOP MAGAZA ILETISIM BILGILERI

Kumrular Caddesi, Menekşe 2. Sokak, No : 35/1 
Kızılay / Ankara
MAĞAZA TEL : (0312) 425 50 17
                       
(0312) 425 33 56
  
7/24 Online Destek ve Sipariş:
          0542 394 04 14
          0545 394 04 14

 

CİNSEL EROTİK ÜRÜNLER

Yazar Sens 23/05/2015 0 Yorumlar

Sizce erotik shoplar sizlere ne kazandırabilir. Tek gecelik ilişkilerimi, yoksa gerçek aşkın kapılarını mı. İr çok kişi erotik shopları tanımadan önce, erotik marketlerin sadece hınzır geceler için var olduğunu sanır. Erotik oyuncakların, onları tek geceliğine kurtaracağını düşünür. Oysa ki, her şey sanılanın aksinedir. Erotik mağazalar aslında, sizlere düzenli ve sağlıklı bir cinsel yaşam sunmak için vardır. Erotik shoplar hiçbir zaman tek gecelik ilişkiler için var olmamıştır. Çünkü, biz insanların ihtiyaçları bir gecelik değildir. Erotik mağazalar bundan bir yüzyıl önce var olduğuna göre, ve erotik mağazalarda varlıklarını daha da büyüyerek ve dünya çapına dağılarak sürdürdüğüne göre, demek oluyor ki, öyle halkın düşündüğü gibi, erotik shopların varlığı bir eğlence değil bir ihtiyaçtır. Yani erotik mağazalar aslında bizlerin gün geçtikçe artan cinsel sorunlarına, kalıcı ve sağlıklı çözümler bulmak için vardır.

İşte sizlere erotik shopların ve erotik shoplarda ki, erotik ürünlerin yardımı ile nasıl partneriniz için tek gecelik olan ilişkiyi, aşka dönüştürebilmenizi sağlayacak bir kaç ip ucu.

1)Partneriniz ile konuşun;

Tek gecelik ilişkinize, yani partnerinizin tek gecelik gördüğü ilişkiye, bir sıfır önden başlamak için, yapmanız gereken tek şey, o geceye başlamadan önce partneriniz ile konuşun. Onu anlamaya ve cinsel ilişkiden yani diyelim o geceden ne beklediğini anlamaya çalışın. Ne kadar çok konusunu açar ve onu konuşturmayı başarırsanız, o kadar çok size erotik shoplar ve erotik ürünler yardım edebilir.

2)İstediğini ona açıkça söylettirin;

O gece için hazırlandığınız ana gelmeden önce, partnerinize o özel geceden ne beklediğini sormaya çalışın. Hatta o denli esnek davranın ki, size o gece için istediğini net olarak söyleyebilsin. Size de sadece erotik mağazalardan küçük bir yardım alıp, o geceyi unutulmaz kılmak kalsın.

3)Fantezilerinizi paylaşın;

O, önemli gece, partnerinize açık olun ve ondan beklediklerinizi onunla paylaşın. Sıradan olmadığını ve sizinde diğerleri gibi tek gecelik bir ilişki olarak kalmayacağınızı ona gösterin. Erotik mağazların da yardımı ile, fanteziler kurun ve erotik mağazalardan, fantezi ürünlerini edinin. O önemli gece partnerinize bir fanteziniz olduğunu ve bu fanteziyi gerçekleştirmek için, gerekli tüm erotik ürünlere sahip olduğunuzu gösterin. Erotik mağazalar da, yüzlerce hatta binlerce çeşit, erotik ürünü fantezilerinizi gerçekleştirmek için kullanabilir ve onu gerçekten şaşırtabilirsiniz. Özellikle, erotik shopların gözdesi olan, fetiş fantezi ürünler ile ona hiçbir kişi ile daha önce yaşamadığı özel bir geceyi yaşatabilir ve tek gecelik olmadığınızı kanıtlayabilirsiniz.

Erotik mağazalardan kolaylıkla elde edeceğiniz, fetiş fantezi ürünleri ile emin olun onun aklına kendi isminizi kazıyacaksınız. Eğer henüz nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, size önerim hemen bir online erotik shopu ziyaret etmeniz ve ilk başta fantezi erotik ürünlere göz atmanız olur.

erotik shop

seks shop

Etiketler: erotik shop
sexshop
erotik ürünler
cinsel ürünler
erotik mağaza
ankara sexshop

Yorum Yaz

Loading...