18 YAŞINDAN KÜÇÜKLERİN GİRMESİ YASAKTIR !!!

    
       
Türk Ceza Kanununun 226. maddesi uyarınca 18 YAŞINDAN KÜÇÜKLER'in bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır.
 T.C.K' nun 226. maddesi "D" bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır. 
   Bu Siteye İstemeyerek Girdiyseniz Ve Aile Bireylerinizin Bu Ve Bunun Gibi Sitelere Girmesini İstemiyorsanız.

TTNET Aile Koruma Şifresini Buradan İndiriniz.

 

SENS EROTİK SHOP MAGAZA ILETISIM BILGILERI

Kumrular Caddesi, Menekşe 2. Sokak, No : 35/1 
Kızılay / Ankara
MAĞAZA TEL : (0312) 425 50 17
                       
(0312) 425 33 56
  
7/24 Online Destek ve Sipariş:
          0532 394 04 14
          0542 394 04 14

 

Erotik Shop Lezbiyen Ürünleri

Yazar Sens 10/03/2015 0 Yorumlar

Lezbiyen ilişkilere renk katın

Seks shop mağazaları erkek ve kadın müşterileri için bir çok ürün bulundururlar. Mastürbasyon ve çiftlerin seks sırasında kullanacakları bu ürünler hem erkek hem de kadınlar için oldukça çeşitlidir. Sex Shop mağazaları lezbiyen ilişki yaşayan kadınlar için ürün grupları bulundurur. Bu ürünlerin bayında belden bağlamalı ya da külot şeklinde giyilebilen yapay penislerdir.

Lezbiyen ilişkilerde her iki partnerde kadındır. Bu ilişkilerde kadınlardan biri aktif biri pasif durumda olmayı tercih edebilir. Bu durumda aktif ya da erkek rolündeki kadının penis eksikliği işte bu ürünlerle giderilir. Bele bağlanarak ya da külot gibi giyilerek kullanılan bu ürünlerde yapay penis oldukça gerçekçidir ve realistik bir doku, realistik bir şekildedir. Belden bağlamalı ya da külot şeklide giyilebilen penisler, bir çok çeşitte bulunur. Kullanıcının arzusuna göre yapay penislerin boyu, rengi ve kalınlığı değişir.

Lezbiyen ilişkide belden bağlamalı ya da külot şeklindeki penisi kullanacak olan kadın, ilişki öncesinde penisi takar. Elbette ki bu penis yapay olduğundan, kayganlaştırıcı krem kullanmak gerekebilir. Penisi kullanan kadın, partnerinin vajinası hazır hale gelmeden girmeyi denememeli, yeterli kayganlığa ulaşmadıysa girmek için zorlamamalıdır. Partnerinin fiziki yapısına göre uygun olmayan penis tercih edilmemelidir. Örneğin çok zayıf ve kısa boylu, dar kalçalı bir kadın partner için en kalın ve uzun boyda belden bağlamalı ya da külot olarak giyilebilen realistik penis kullanmak ilişkiyi acılı hatta yaralayıcı bir hale getirebilir. Bu nedenle, penisi kullanan kadın, partnerinin vajinasına yapay penisin tamamını sokmak gibi bir düşüncede olmamalıdır.

Ayrıca bu tür ürünler anal seks için çok da uygun değildir. Vajinal orgazm için üretilen bu ürünleri anal seks için kullanmak, anüste yırtılmalara neden olabilir. Ayrıca, partnerinizin acı çekmesine neden olur. Lezbiyen ilişkilerde anal sekse uygun yapay penislerin bulunduğu belden bağlamalı ya da külotlar bulunur. Bazı ürünlerde hem vajinal hem de anal seks için uygun iki penis aynı  üründe bulunur. Bu aynı ilişki sırasında hem vajinaya hem de makata (anüs) girme imkanı verir. Bu ürünler anal ve vajinal girişi aynı anda yapmaya göre tasarlanmıştır.  Yine de anal seks için dahi üretilmiş olsa da yapay penisi anüse sokmadan makat bölgesini iyice kremleyip, kaygan hale getirmek ilişki kalitesini arttıracaktır. Lezbiyen ilişkiler için üretilen realistik penislere sahip külotlar ile yapay penis birbirinden ayrılabilir. İlişki sırasında kullanıcı penisi vibratör gibi eline alarak da kullanabilir, külota ya da bel kemerine takarak da işlev görür. 

 

erotik shop

vibratör modelleri

Yorum Yaz

Loading...