18 YAŞINDAN KÜÇÜKLERİN GİRMESİ YASAKTIR !!!

    ErotikMağazam.Com, Cinsel Ürünler Pazarlama Ltd Şti - Sens Ankara Sexual Products Marketing Co Ltd..1990
       
Türk Ceza Kanununun 226. maddesi uyarınca 18 YAŞINDAN KÜÇÜKLER'in bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır.
 T.C.K' nun 226. maddesi "D" bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır. 
   Bu Siteye İstemeyerek Girdiyseniz Ve Aile Bireylerinizin Bu Ve Bunun Gibi Sitelere Girmesini İstemiyorsanız.

TTNET Aile Koruma Şifresini Buradan İndiriniz.

 

SENS EROTİK SHOP MAGAZA ILETISIM BILGILERI

Kumrular Caddesi, Menekşe 2. Sokak, No : 35/1 
Kızılay / Ankara
MAĞAZA TEL : (0312) 425 50 17
                       
(0312) 425 33 56
  
7/24 Online Destek ve Sipariş:
          0542 394 04 14
          0545 394 04 14

 

Yalnız kadınların partneri Vibratörler ve Realistik Penisler

Yazar Sens 23/05/2015 0 Yorumlar

İnsanlar, gerek bir seks partneri bulamadıklarından, gerek hoşlarına gittiği için mastürbasyon yaparlar. Mastürbasyonu daha gerçekçi, daha zevk veren bir hale dönüştürmek için, bir çok ürün bulunur. Vibratör, şişme erkek, şişme kadın, realistik penisler, realistik vajinalar, realistik yarım vücutlar, suni vajinalar, suni penisler bu ürünler arasında sayılabilir. Ayrıca erkekler için bir çeşit vakum sistemiyle çalışan mastürbatörler de vardır.

Kadınlara yönelik mastürbasyon ürünleri arasında en bilinen ve tercih edilenlerin arasında suni penis ürünleri yer alır.  Suni penis şekil itibariyle, ilişkiye hazır, dik haldeki gerçek bir penise benzer. Suni penis modelleri genel olarak ikiye ayrılır. Bunlardan ilki plastik malzeme üretilmiş ürünlerdir. Bir diğeri ise realistik olarak adlandırılan dokusuyla, yapısıyla, kullanıcıya tam bir gerçek penis görünüm ve hissi veren ürünlerdir.

Suni penisler, titreşimli ve titreşimsiz olarak iki model barındırır. Titreşimli olanlar, bir pilden aldığı enerjiyle vibrasyon (titreşim) yapan böylece kullanan kişiyi daha yoğun bir şekilde uyaran ürünlerdir. Titreşimli suni penisler, bir kumanda yardımıyla kullanım sırasında dilendiği zaman titreşime başlayabilir,  titreşim durdurulabilir, ya da titreşimin şiddeti arttırılıp, azaltılabilir. Realistik penis modelleri boy, kalınlık (en) ve renk seçeneklerini de barındırır.

Suni penis, mastürbasyon yapmak isteyen yalnız kadınlar veya iki kadın arasındaki cinsel ilişkide, aktif roldeki kadın tarafından kullanılarak, pasif durumdaki kadına gerçek bir ilişki hissi için kullanılır. Suni penis, kadın ve erkek çiftin seksinde özellikle ön sevişme ya da ilişkiye bir renk, fantezi katmak amacıyla da kullanılabilir.

İster tek, isterse lezbiyen ilişkide kullanılsın suni penisi sekse dahil etmek isteyenler dikkatli davranmalıdır. Realistik penis, yapısı itibariyle ilişkiye hazır bir boyuttadır. Ancak, suni penisi kullanacak kadın, ya da penisin kullanılacağı kadın, ilişkiye hazır olmayabilir. Bu durumda, suni penisi hemen vajinaya sokmaya çalışmak, kadına acı verebilir, vajina dokusunda zedelenmeye neden olabilir.

Bu nedenle, kadın-erkek, kadın-kadın çiftlerinde suni penis, ister kadın isterse erkek elinde bulunsun, penisi kullanan kişi, penisi kullanacağı partnerinin vajinasının girişe uygun hale gelmesine kadar beklemelidir. Bunun için, ön sevişme olarak adlandırılan çiftlerin birbirlerini okşaması, öpmesi gibi davranışlarla kadının vajinasının doğal yoldan girişe yardımcı olacak salgıyı üretmesi sağlanır. Ya da, kayganlaştırıcı krem kullanmak geçerli bir çözüm olacaktır.

erotik shop

seks shop                                               

gereçeğ yakın penis

Yorum Yaz

Loading...